Jak używać perkusja paliwa z tworzywa sztucznego do wody w ogrodzie

09/24/2010 by admin

Jak używać perkusja paliwa z tworzywa sztucznego do wody w ogrodzie


Kupując barrel rain 55-galon można łatwo ustawić ci tylnej £65 lub więcej. Uratować większość tej gotówki i recyklingu bębny plastikowe paliwa jeden lub więcej w tym samym czasie poprzez budowę własnych deszcz baryłkę systemu. W obszarach kraju deszcze stały, przez cały rok regularnie korzystających z beczki deszcz jest prosty sposób na oszczędzanie wody. W suchej w Kalifornii deszcz beczki są nadal przydatny bardzo roku. Wypełnij swój konewka z rain barrel i ręka wody wszystkie rośliny doniczkowe, lub dołączyć wąż ogrodowy do pełnej beczki głęboko nawadniać roślin warzywnych, krzewów lub drzew.

Instrukcje

1 zmierzyć z lufy dolnej o 1 cal, tylko przeszłości krzywej do rozpoczęcia stronie prosto, a mark spot. Wywiercić otwór okrągły ścianie baryłkę, za pomocą wiertła i 3/4-cala nieco.

2 tworzenie "Tematy" w miękkich tworzyw sztucznych przez skręcanie mężczyzna 1/2-inch adapter do otworu. Odkręcić i usunąć mężczyzna adapter, owinąć swoje tematy z taśmy teflonowej, a następnie płaszcz taśmą wodoodporny uszczelniacz. Śruba adapter--z taśmy i uszczelniacz ten czas--Wróć do otworu. Umożliwić adapter do wyschnięcia, nie dotykając go, co najmniej 24 godziny. Przymocować czystej winylu.

3 narysować okrąg w środku pokrywy bębna paliwa; ruszt atrium za pomocą szablonu. Użyć wiertła i 1/2-inch wiertło do otworu wewnątrz okręgu, a następnie użyć piły aby powiększyć otwór. Otwarcia należy po prostu wystarczająco duży, więc kołnierz dla atrium kratka pasuje bezpiecznie ale nie spadnie. Ustrzel kawał okna ekranu, który pasuje do obu wewnątrz lub na zewnątrz ruszt, aby zablokować komary a także odfiltrować inne owady i gruzu.

Wycięcie 4 beczki obręczy z nieco wiertła i 1/2-calowy, co okrągłe wycięcie więc adapter na wąż będzie mocno przyciągane we właściwe miejsce. Upewnij się, że wycięcie linii bezpośrednio z gniazda węży w dolnej części lufy.

5 zaplata w rynsztoku łokcia i modyfikować swoje downspout--produkt kierujcie--odwrócić wody deszczowej do beczki. Stworzenie systemu przepływu grawitacji przez podniesienie rain barrel, więc to oznacza co najmniej 18 centymetrów nad ziemią. Obniżenie poniżej z otworem spustowym do wypełnienia konewka węża winylu. Przymocować winylu do węża ogrodowego regularne z 3/4-1/2-inch adapter do wody do roślin bezpośrednio.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net