Jak używać pionowe rosną torby

05/27/2012 by admin

Jak używać pionowe rosną torby

Pionowe rosną torby są idealne do użytku patio, dla tych, którzy żyją w mieszkaniach, a do uprawy roślin z ciężkich owoców takich jak pomidory i truskawki. Pionowe rosną torby są zazwyczaj wykonane z tworzywa sztucznego lub winylu, są zaprojektowane dla potrzeb konkretnych roślin i prac pozwalając ciężkości do bezpośredniego substancji odżywczych bezpośrednio do zakładu. Poprzez odwrócenie procesu rośnie, rośliny rosną w dół, eliminując potrzebę oddział obsługuje. Dodatkowo trzymając całą instalację z ziemi, zagrożeń z insektami, chwastów infiltracji i grzybni są zredukowane, wymaga mniej zabiegów pestycydów, herbicydów i fungicydów. Pionowe rosną worków pomogą uprościć konserwacji ogród.

Instrukcje

• Wybierz worek pionowe rosną na podstawie typu roślin, chcesz się rozwijać, ale aby zapobiec przeludnieniu, Chelsea Green zaleca, że nie nic zbyt dużych roślin. Odmiany warzyw i owoców roślin mogą być uprawiane w torbie pionowe rosną. Pomidory, cukinia, papryka, truskawki, mniejsze wersje bakłażan i ogórek i różnych ziół jak mięty, tymianku i bazylii wszystko działa dobrze. Choć worek pionowej nie może być specjalnie dla roślin, chcesz się rozwijać, worek może działać w razie potrzeby pokarmowe roślin są podobne. Sprawdzić swoje lokalne profesjonalnych ogrodnictwa do sadzenia rekomendacji regionalnych.

• Umieścić roślinę w torbie pionowe rosną, ciągnąc macierzystych przez otwór w dole, lub jeśli twój worek ma wiele otworów, upewnij się, że wstawiasz oddzielne sadzonka przez każdy otwór do maksymalizacji rosnący potencjał. Na przykład pomidor roślina torby mają tylko jeden otwór na dole bo ogrodnicy często można czerpać dobre plony z tylko jednego lub dwóch roślin. Dodatkowo torby dla truskawki mają dodatkowe drenaż na dole, aby uniknąć nadmiernego podlewania.

• Wypełnienia worka z świeżych potting gleby. Dodać nawozu, kompostu i specyficzne dla roślin spożywczych, w razie potrzeby. Uważnie śledzić zalecenia nawozowe. Niektórych roślin, takich jak truskawki, tylko powinno być zapłodnione w określonych godzinach w sezonie, a pomidory wymagają stałej i spójne zapłodnienia.

• Zawiesić pionowe rosną worek. Pozycji worka co najmniej 4 metrów nad ziemią, aby umożliwić wzrost roślin. Upewnij się, że worek otrzymuje odpowiednie światło dla każdego typu urządzenia.

• Woda dokładnie po doniczki. Truskawki i zioła wymagają odpowiedniej wilgoci do pełnej produkcji, pulchny owoców i liści. Sprawdzić worka często, jak gleby wyschnie szybko w wysokich temperatur.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net