Jak używać skórka banana jako pokarm roślinny

11/02/2011 by admin

Jak używać skórka banana jako pokarm roślinny


Wielu ludzi wychodzą ogromne korzyści skórki bananów, często wyrzucać je po ich zakończeniu jedzenia owoców. Bananowe skórki mogą być używane do wybielania, maski na twarz, uzdrowienie maści, skóra Polski, a nawet dla roślin, żywności. Zawartość potasu w peelingi pomaga zapobiec chorobami roślin i zachęca również do wzrostu kwiat. Krzewów róży znacznie mogą korzystać ze składników odżywczych w skórki bananów. Można używać peelingów jako roślina suchy pokarm lub dodać je do wody, która normalnie używasz do nawilżają rośliny.

Instrukcje

1 Wytnij skórki bananów w paski 1/4-calowy. Rozłożyć pasy na blachę.

2 piec paski skórki bananów w 177 stopni Celsjusza przez około 10 minut. Jeśli nie zwrócił brązowy i powiędłych szedł w górę, piec je na kolejne 10 minut, sprawdzanie na nich co dwie minuty.

3 grind się rumiane peelingi w mieszalniku lub maszynce. Posypać drobne kawałki do gleby i delikatnie wymieszać glebę wokół uwzględnienie peelingi.

1 wypełnić mieszalniku lub maszynce z 4 szklanki wody, 1/4 szklanki soli Epsom i jeden bananowe skórki. Odetnij twarde końcówki banana przed wyrzuceniem skórki w mikserze.

2 Purée mieszaninę aż skórka została całkowicie rozpuści.

3 wlać niewielką ilością banana obrać podawać wodę bezpośrednio do gleby. Umożliwić gleby do wchłonięcia mieszaniny przed moczenie go ponownie. Wody, zgodnie z wymogami dla poszczególnych roślin uniknąć overwatering. Niektóre rośliny potrzebują tylko lekko wilgotne gleby, podczas gdy inne wymagają więcej nasycenia. To dwa razy w miesiącu w celu uzyskania optymalnych rezultatów.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net