Jak używać soku z cytryny zamiast kwasu mieszanka

03/04/2010 by admin

Jak używać soku z cytryny zamiast kwasu mieszanka


Kwas łączy daje wina ich lekko ostry, wyraźny smak i równowaga słodyczy i bite wina. Dobre połączenie kwasu może wina, ale złe połączenie można zostawiać z mieszanką octowy. Wina owoców, takich jak winogrona, są zwykle pełne kwasów. Niektóre wina, jednak wymagają kwasu mieszanki do zrównoważenia ich smaki. Truskawek, jagód i wiśni należą do tej kategorii. Jeśli nie są wielkim fanem ostrych win lub po prostu nie masz budżetu dla specjalistycznych mieszanek, można zastąpić sokiem z cytryny dla kwasu mieszanki. Wystarczy być ostrożnym uzyskać proporcje rację.

Instrukcje

1 przeczytać twój przepis wina (jeśli posiadasz) aby dowiedzieć się, jak dużo kwasu mieszankę możesz potrzebować. Zastąpić 1 łyżka soku z cytryny na każdą łyżeczkę mieszanka kwasu. Sok z cytryny jest mniej skoncentrowany niż mieszanka kwasu, więc musisz więcej. Jeśli nie masz przepis, Użyj około 2 łyżki soku z cytryny na galon wina.

2 cięcia cytryny na pół z ostrym nożem. Umieścić sito na usta Twoje miarka. Sito z wargi wokół krawędzi przydaje się tutaj. Upewnij się, że wszystko jest zrównoważony; nie chcesz, aby Twoje miarka się przewrócić z sok z cytryny w nim.

3 przytrzymaj cytryny pół nad swoimi sito. Wcisnąć Porada łyżeczką do miąższu cytryny i włączyć łyżką. Twist łyżka iz powrotem, kopanie w cytryny i ściskając go z drugiej strony. Sok należy kapać na sito i do swojego kubka pomiarowego. Użyj jednej cytryny dla każdego 2 łyżki soku, czego potrzebujesz.

4 naciśnij dół delikatnie na sito z tyłu łyżeczką miąższ cytryny. To zwalnia wszelkie nadmiar soku w miąższu. Usunąć sita i odrzucić miąższu.

5 zebrać sok z cytryny z łyżką miarka. Wlać sok w pełni mieszane wina mieszaniny. Mieszaniną wina mieszane zawiera już wszystkie owoce, cukier, woda i inne środki aromatyzujące, czego potrzebujesz. Czapka i wstrząsnąć pojemnik mieszania.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net