Jak wiek papieru z torebki herbaty

07/18/2011 by admin

Jak wiek papieru z torebki herbaty

Tworzenie wyglądu wieku papieru jest że to rzemiosło pomysł cieszył się przez uczniów szkoły podstawowej i notatnik miłośników. Wykorzystanie w wieku księgi historyczne wpływ na listy miłosne, historia prezentacje i na etapie rekwizyty. Stary wygląd papieru może również przyczynić się romantycznym tonie do wesela lub wzmocnić sygnał w kostium kulki. Tworzenie wyglądu antyczne papieru jest bardzo prosta i wymaga elementów mogą już mieć w swojej kuchni lub można kupić w supermarkecie. Najbardziej popularna metoda, aby utworzyć wygląd wieku papieru jest użycie torebek herbaty czarnej.

Instrukcje

• Zagotować wodę na patelni lub czajnik lub ciepła do 30 sekund w kuchence mikrofalowej. Wodę trzeba będzie gorąco, aby zwolnić miedzi brązowy kolor liści herbaty.

• Dip torba czarna herbata w Pucharze lub garnka ciepłej wody. Umożliwić torebkę moczyć w wodzie. Obserwuj jak miedź-brązowym wyłania się w wodzie w wybuch. Jeśli zamierzasz pić herbatę, pozwalają herbaty, strome zgodnie z preferencjami. Jeśli używasz tylko torebkę dla papieru barwienia celów, coraz mokre worek wystarczy, aby zwolnić herbata będzie wystarczające.

• Usunąć torebkę z wody. Naciśnij większość wody z worka. Worek powinien pozostać wilgotne, ale nie kąpieli lub będzie łza strony.

• Przeciągnij torebkę na papier, powoli i delikatnie. Powtórz ten krok kilka razy, aby osiągnąć pożądany efekt. Może trzeba zanurzyć worek do wody i powtórzyć ten proces, dopóki nie można pomyślnie utworzyć wygląd, który chcesz. Użyj dodatkowej torebki herbaty na ciemniejszy kolor.

• Spłaszczyć papieru na płaskiej powierzchni. Przytłaczać papieru w każdym rogu tak, że nie wypacza się nadmiernie. Niektóre crinkling lub macha papieru nastąpi jak wyschnie. Jeśli wolisz wygląd marszczony, zgniotu papieru, podczas gdy jest mokro i wyprostować go ponownie przed spłaszczenie i obciążania. Papier wyschnie w około 30 minut do jednej godziny.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net