Jak wobec uczynić kaleką thinkvantage połączeń

08/04/2012 by admin

Jak wobec uczynić kaleką thinkvantage połączeń

ThinkVantage połączeń, znany również jako ThinkVantage Access Connections, jest Internet połączenie użyteczność Znalezione na IBM / Lenovo ThinkPad laptopy. Narzędzie zarządza bezprzewodowy dostęp do Internetu, a także połączeń sieci lokalnej. ThinkVantage połączenia jest zmienny wobec Windows zarządzanie połączenia internetowego twojego komputera i wymaga skonfigurować profile dla każdego połączenia chcesz narzędzie do zarządzania. Nie musisz używać połączeń ThinkVantage, i to jest możliwy wobec uczynić kaleką ten użyteczność i pomóc zarządzać i połączyć się z Internetem za pomocą systemu Windows.

Instrukcje

• Umieścić kursor na komputerze na twoj ThinkPad "System Taca" w lewym dolnym rogu ekranu przez zegar. Odszukaj ikonę zawierające ekranu komputera z rurą działa pod nim---to jest ikona "ThinkVantage Access Connections".

• Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę "ThinkVantage Access Connections" i kliknij przycisk "Modyfikuj ustawienia sieci WLAN". Kliknij kartę "Ustawienia sieci bezprzewodowej".

• Kliknij przycisk obok "Stosowanie systemu Windows do konfiguracji sieci bezprzewodowej." Kliknij przycisk "Dalej."

• Kliknij przycisk obok "Wykorzystanie zapisana nazwa użytkownika i hasło", a następnie wprowadź lub potwierdzić swoją nazwę użytkownika i hasło. Kliknij przycisk "OK".

• Kliknij "Zamknij", aby podłączyć do sieci bezprzewodowej lub sieci LAN.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net