Jak wprowadzić muzyka klasyczna dla dzieci

09/30/2012 by admin

Jak wprowadzić muzyka klasyczna dla dzieci

Każdy rodzic chce Najlepsza edukacji dla swoich dzieci, czy w trzech Rs - czytanie, pisanie i arytmetyka--lub kultury. Wielu rodziców chce wprowadzić swoje dzieci do muzyki klasycznej, ale nie wiem zupełnie jak robi to w taki sposób, że okażą się angażują. Zakaźnych szczepami muzyki pop wszędzie może się wydawać trudne dla muzyki klasycznej do wygrania uwagę dziecka. Istnieje jednak kilka sposobów można przejść około do wprowadzenia muzyki klasycznej w życiu dziecka ciekawe, ważne i nawet zabawny plus zapewniają zarówno z was z niezapomniany czas dla rodziny.

Instrukcje

• Zakup DVD lub CD z klasycznego soundtrack tylko dla dzieci, które okażą się niezapomniane i kojący na dobranoc. Sprawiają, że część dnia dziecka Aby posłuchać muzyki klasycznej, podczas gdy zasypia. Lullabies to dobry początek, szczególnie Brahmsa, który większość dzieci są już zaznajomieni z. Istnieje również wiele witryn wolna muzyki klasycznej dostępny online specjalnie dla dzieci.

• Gry soundtrack z ulubionego filmu Twojego dziecka. Nawet najbardziej popularnych filmów zawiera jakieś punktacji, która obejmuje pełną orkiestrę. Wskazać dziecku różne sekcje pracy i tematy, które zostały opracowane dla każdego znaku i instrumentów, które są zatrudnione. Na przykład młodzi chłopcy będą bardziej niż prawdopodobne od razu rozpoznać nic z Star Wars czy Indiana Jones, i małe dziewczynki mają tendencję do dość dobrze wiedzą, Śpiąca Królewna. Oddzielenie muzyka z filmu pomoże jej nacisk na muzykę jako swoje własne formy sztuki.

• Wybierz miejsce na rodzinny wypad, to nie jest twój średnia klasycznego koncert muzyczny, ale korzysta z pełną orkiestrą, takich jak koncert wyskakuje. Koncerty na świeżym powietrzu są szczególnie trafny wybór dla wprowadzenie dziecka do muzyki klasycznej, ponieważ nie będzie wymagało jej usiedzieć. Fourth of July jest zawsze dobrym miejscem na rozpoczęcie. Również sprawdzić z lokalnej uczelni dla ich występów. Ogólnie mają koncert lub dwa w roku, który zawiera nieco dramatyczny improwizacji dla zabawy, tętniącej życiem koncert.

• Uczestnictwo w balet motywem pokazanie jak klasycznej muzyki można włączyć z ruchu. Lodowisko i gimnastyka są również świetne przykłady dla dzieci, aby zobaczyć, jak klasyczna muzyka mogą być używane. Filmy online oferuje jedne z najlepszych na świecie gimnastycy, tancerzy baletowych i łyżwiarzy są łatwo dostępne.

• Badania płyt DVD i CD specjalnie rysować dzieci do muzyki klasycznej z opowieści o życiu kompozytora. Seria klasycznych dzieci lub Little Einsteins używać opowieść, która przyciąga dzieci do słuchania muzyki z wciągającą fabułą.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net