Jak wybrać wystrój salonu

02/06/2013 by admin

Jak wybrać wystrój salonu


Jeśli twój salon potrzebuje makeover, rozgałęzia się i spróbować czegoś nowego. Czy jest to tradycyjny, wiejski, nowoczesne, retro, francuski kraj lub shabby chic, istnieje szereg design style do wyboru. Natomiast wybierając nowy wystrój dla salonu może wydawać przytłaczające w pierwszym, łamanie wyborów w dół na kategorie od kolor tekstury do ozdoby sprawia, że zmiana wystroju salonu w zarządzaniu, nawet zabawy proces.

Instrukcje

1 wybierz styl lub tematu, możesz znaleźć miłe. Myślę o kolorach, tekstury i nastroju lubisz i chcesz wywołać z pokoju przed zakupem czegokolwiek. Opcje są obfite i obejmują one śródziemnomorskiej, włoskiej, rustykalne, nowoczesne, francuski kraj i azjatyckiej. Będziesz także musiał rozważyć stylów formalnym i nieformalnym, a także komfort poziomów.

2 wybrać farby, które rozwijają swój salon tematu. Ciepłe kolory obejmują złoty, żółty, czerwony i pomarańczowy. Chłodniejsze kolory to niebieski, zielony, szary i biały. Należy rozważyć, jak chcesz Goście czują się w pokoju i wybrać odcień, które pasuje do stylu, który wybierzesz. Jasne kolory praca ze stylami kraju, podczas gdy ciemne kolory z śmielsze style.

3 wybierz meble, które koordynują z pożądany wygląd. Jeśli zdecydujesz się iść z Azji, nowoczesny lub połowy wieku flair, będziesz chciał usprawnić meble z niewiele szczegółów podczas kraju i stylów śródziemnomorskich używać meble, które są bardziej eleganckie.

4 Udekoruj z tkanin, które podkreślają swój styl. Niektóre style, inspirowane przez ocean i minimalistyczny, nadają się na proste i lekkie tkaniny. Inne style jak włoski albo wiktoriańskim, daje okazję do dekoracji z tkanin pluszowych, ciężkie. Krzesło tapicerowane z brokatem tkaniny nadaje się do eleganckiej sali podczas kwiatów tkaniny poduszki na miękkie, miękką sofę poprawy stylu rustykalnym.

5 powiesić przyjemne zabiegi okna w salonie. Podczas gdy zasłony powinny odzwierciedlać twój styl, iść z tymi, które również sprawiają, że Goście czują się mile widziani. Czystej tkaniny działa dobrze w salonach, które wymagają więcej światła lub gdzie ty potrzebować wobec widok na ekranie.

6 wybierz podłogi ów współpracownik twój wygląd salonu ciągną razem. Orientalne dywany są idealne dla tematów eklektyczny, azjatyckich i minimalistyczny. Dywany z wzory geometryczne uzupełniają nowoczesny wystrój style. Jeśli wybierzesz dywan w wielu kolorach, wyciągnąć jeden lub dwa kolory od dywan - jedna ściana kolor i jeden akcent--i łatwo go na resztę kolory w salonie, by uniknąć pokoju czuć niesymetryczne.

7 dekoracji salonu z odpowiednim akcenty. Szczegóły, jak miski muszle lub pary szczotkowane brąz świateł, poprawić nastrój pokoju. Prostych elementów, takich jak rośliny świece, poduszki i wazony dokonać salonu czuć się pełna.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net