Jak wyeliminować gryzący kurz roztocza

08/01/2011 by admin

Jak wyeliminować gryzący kurz roztocza


Roztocza są mikroskopijne organizmy, które mogą zaatakować domu i stać się źródłem nieszczęść dla jego użytkowników, zwłaszcza tych, którzy mają alergie. Ludzie nie są alergiczne owady, same, lecz ich wydzielin. Więc nie tylko trzeba pozbyć się roztoczy, musisz upewnić się, że wszystkie dowody ich została zlikwidowana. Oto kilka kroków do podjęcia się tych szkodników z swoje pomieszczenia mieszkalne.

Instrukcje

1 znaleźć źródła. Dzikie zwierzęta zagnieżdżanie w pobliżu (lub pod) domu są wspólne źródło roztocza kurzu, które mogą żyć na ptaki, szopy, szczury, myszy i innych zwierząt. Wyszukać i usunąć (lub, jeszcze lepiej mieć profesjonalne usuwanie) gniazda dzikich zwierząt, które są blisko do domu. Sprawdź okapu dachu, kominki, kominy, okna parapety, strychach i przestrzenie przeszukiwania. Również inspekcji roślin i krzewów wokół domu na dowód tych owadów. Wykorzystanie insektycydem do wyeliminowania wszelkich można znaleźć. Sprawdź swoje zwierzęta jak dobrze i użyć aerozolu lub pyłu zalecane przez lekarza weterynarii. Jeśli nie możesz znaleźć źródła, przejść do kroku 2.

2 odkurzacz wszystko. Próżni podłogi, dywany, meble, materace, poduszki i każdy inny element, gdzie roztocza może być obecny. Jeśli mogą być tam, prawie na pewno są! Za pomocą odkurzacza z filtrem dobry---nie chcesz po prostu cios roztoczy powrót do domu. Puste i wyrzucać worka próżniowego lub czyszczenia kolektora, jeśli jest to Odkurzacz bezworkowy, na zewnątrz.

3 umyć wszystkie pościel w ciepłej wody (co najmniej 54,4 stopni Celsjusza). Umyć wypchanych zwierząt, zwierząt, pościel i jeśli zarobaczenie jest skrajne, odzież i ręczniki.

4 Tanina działa na alergeny w roztocza i sierść zwierząt. Tanina pył obszarach, które są szczególnie problematyczne. Tanina jest dostępny w sklepach ze zdrową żywnością i pieścić podaż ośrodków. Zapoznać się ze wskazówkami i uważnie śledzić wszystkie środki ostrożności.

5 uniknąć nawilżacze powietrza. Roztocza kurzu się ciepłe, wilgotne powietrze.

6 w razie potrzeby użyć spray handlowych, kurzu lub fogger. Upewnij się, że produkt, którego wybierzesz zabija Roztocze; Niektóre komercyjnie dostępne Insektycydy nie. Niektóre z tych produktów mogą być szkodliwe dla ludzi. Postępuj zgodnie ze wskazówkami producenta starannie.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net