Jak wygrać Jelly Bean Jar konkursy

01/09/2011 by admin

Jak wygrać Jelly Bean Jar konkursy

Następnym razem chodzić do biznesu i odkryj wyświetlacz na konkurs słoika galaretki fasoli, korzystać z niektórych prostych technik zgadywanie na swoją korzyść. Jeśli ty kiedykolwiek uczestniczyły w konkursie słoika galaretki fasoli, może czułeś jak byłeś przy strzał w ciemno z Twojej odpowiedzi. Jednakże zgadywanie konkurs nie jest tak trudne, jak może się wydawać. Z niektórych prosta matematyka podstawowy poziom umiejętności możesz odgadnąć dość dokładne. Może po prostu wygrać nagrodę pieniężną lub niepotrzebne ilość żelki.

Instrukcje

• Podnieść jar, jeśli to możliwe. Trzymać słoik nad głową i policzyć żelki na dnie słoika. Jeśli nie odebrać jar, próby liczenia wierzchnią warstwę żelki.

• Liczbę wierszy od góry do dołu. Ponieważ żelki są nie w wierszach prosto, to może być trudne. Wystarczy Twoje najlepsze oszacowanie.

• Należy pomnożyć liczbę żelki w warstwie górnej lub dolnej przez liczbę wierszy w górę po stronie. Na przykład jeśli liczy 50 żelki na dolną warstwę i 20 wierszy się po stronie, można oszacować, że słoik zawiera 1000 żelki.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net