Jak wymienić przełącznik zapłonu w 1994 Mazda B3000

09/05/2010 by admin

Jak wymienić przełącznik zapłonu w 1994 Mazda B3000


Wadliwe stacyjki spowoduje 1994 samochód Mazda B3000 nie zacząć. Stacyjka zapłonu kieruje przepływ prądu od akumulatora do rozrusznika. Przełącznik kieruje również baterię aby włączyć zasilanie pomocnicze do elektrycznych elementów w samochodzie radio i conditoner powietrza. W ciągu kilku minut można zastąpić uszkodzony stacyjki.

Instrukcje

1 Otwórz bonnet dostęp do komory silnika. Odłączyć zaciskiem ujemnym od baterii z klucza nasadowego. Negatywnych terminalu jest czarny kabel.

2 Znajdź osłony kierownicy wokół kierownicy. Cofania śruby z śrubokręt krzyżakowy. Będą tam dwie śruby na górze i na dole. Wziąć całun się od wokół kolumny kierownicy.

3 Znajdź dwie śruby z tyłu kolumny. Odkręcić te śruby z klucza nasadowego. Pozwoli to kolumny kierownicy do spadku tyle, aby uzyskać dostęp do przełącznika.

4 Znajdź przełącznik z tyłu kolumny po lewej stronie. Będzie to białe z przewodów z tyłu to.

5 Odkrecic dwie sruby z śrubokręt krzyżakowy. Ciągnąć przewodów z powrotem przez wyciskanie boki i ściągając przełącznik.

6 zastąpić nowy przełącznik. Dokręć go w miejsce, z śrubokręt krzyżakowy. Wciskam w zespole przewodów z tyłu przełącznika. Uprząż będzie zablokować w miejscu, gdy jest wciśnięty tyle.

7 pomieścić kolumna z jednej strony i rozpocząć dwie śruby do zabezpieczenia kolumna. Dokręć śruby mocujące z klucza nasadowego.

8 miejsce całuny powrót na na kolumnie kierownicy. Dokręcić śruby za pomocą śrubokręta.

9 łączenia baterii z klucza nasadowego. Upewnij się, że kabel jest mocno na terminalu.

10 start ciężarówki i pozwolić mu działać.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net