Jak wymienić tusz w HP 901 tuszem

06/24/2012 by admin

Jak wymienić tusz w HP 901 tuszem

HP 901 korzysta z CC653AN czarnym tuszem i kolor CC656AN tuszem. Można napełniać kompatybilny zestaw do napełniania wkładów sobie maksymalnie 10 razy i zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zestawu napełniania atrament HP 901 przyjechał rezygnować wszystko, który trzeba napełnić kasetę w około 15 minut bez żadnych problemów, jeśli używasz zestawu napełniać poprawnie. Po napełnianie tuszem, masz taką samą jakość wydruku, że miałeś przed z wstępnie wypełniony tuszem.

Instrukcje

• Umieścić kawałek gazety w dół na stole do pracy. Usunąć dostaw z zestawu napełniać. Czarny zestaw będzie miał butelkę czarnym tuszem i strzykawki. W zestawie wkład kolor będzie miał trzy strzykawki i trzy butelki atramentu, niebieskozielonego, karmazynowego i żółtego.

• Usunąć etykietę z kasety. Żółty będzie w otworze górnym, magenta jest w lewym dole otworu i błękitny jest w dolnej prawej dziury. Nabój czarny ma dziurę w centrum kasetę. Uwaga: Nie trzeba zastąpić tę etykietę po napełnianie tuszem.

• Wypełnić każdy strzykawki z tuszem. Nabój czarny zajmie 8ml czarny atrament i każdy kolor będzie 5ml tuszu. Włożyć igłę do butelki z tuszem i wyciągnąć tyle atramentu przez pociągnięcie na tłok.

• Włożyć igłę do otworu poprawne na kasetę. Na nabój kolorowy obejmuje dwa otwory, które nie wypełniają palcem aby zapobiec innym kolorze atrament z systemem do otworu, jeśli należy przepełniać kolor, że jesteś napełniania w czasie. Powoli dociśnij tłok wstrzyknięcie tuszu. Jeśli każdy atrament pęcherzyki się, stop, kasety jest pełny. Powtórz dla innych dwóch kolorów jeśli napełnianie tuszem kolor.

• Wytrzeć nadmiar tuszu off filtra za pomocą wilgotnej ściereczki. Umieścić pojemnik z tuszem do drukarki przewozu. Uruchomienie dwóch lub trzech stron testowych do cyklu atrament przed użyciem.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net