Jak zachować obrane jabłka z toczenia Brown

06/22/2012 by admin

Jak zachować obrane jabłka z toczenia Brown


Jabłka zawierają enzym znany oksydazy zwanych polifenoli. Gdy apple jest cięte, oksydazy polifenoli jest zwolniony, który następnie miesza się z tlenem i zaczyna rozkładaniu apple. Bo to nie jest atrakcyjna i powoli szkoda apple, kucharze opracowali kilka sposobów, aby spowolnić jabłko brązowienia.

Instrukcje

1 zachować plasterki lub obrane jabłka w wodzie. Rozwiązanie tymczasowe jest zachować jabłka od powietrza trzymając je zanurzone w wodzie.

2 kwas askorbinowy rozpuścić w wodzie. Zanurzyć jabłek w roztworze do herbu. Kwas askorbinowy można znaleźć w większości sklepów spożywczych. Wchodzi on w formie proszku. Jako alternatywę zgodnie z University of Illinois rozszerzenia, może zmiażdżyć unflavored witamina C tabletki i wymieszać go do wody. Zawiera kwas askorbinowy i pomimo czemu woda zachmurzony działa dobrze dla przechowywania jabłek z brązowienia.

3 rozpuścić sok z jednej cytryny w 1-2 szklanki wody. Zanurzyć jabłek w ten roztwór do herbu. Cytryny dodaje przyjemny smak cytrynowy do apple, ponieważ zapobiega brązowienia.

4 moczyć jabłek w słonej wody lub napoju imbirowego na dziesięć minut. Michele R. Warmund z University of Missouri rozszerzenie mówi, że ta metoda działa na plastry owoców w ogóle.

5 Blanch pokroić jabłka w wrzącej wodzie przez dwie minuty. Usunąć je z wrzącej wody i umieścić je w zimnej wodzie aby zatrzymać gotowania. Ogrzewanie apple redukuje zawartosc enzymów odpowiedzialnych za brązowienia.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net