Jak zainstalować izolacji bezpośrednio w stosunku do betonu

10/08/2010 by admin

Jak zainstalować izolacji bezpośrednio w stosunku do betonu


Przy pomocy drewnianej ramy można zainstalować pianki izolacyjnej bezpośrednio w stosunku do betonu, szybko izolacyjne niedokończone betonowych ścian, takich jak wspólne mieszkalnych piwnicy, przed skończeniem ściany z ścian wybranym. Dodatkową izolację tworzy komfortowe, zwiększa kontrolę temperatury i znacznie obniża koszty ogrzewania i chłodzenia obszaru. Ramy drewniane pomaga trzymać klejone na izolacji w miejscu, i udostępnia zestaw polować na których można budować reszty wszelkie pożądanego wykończenia do pokoju.

Instrukcje

1 opróżniać wszelki trzaski w betonie z szczotką drucianą do usuwania zanieczyszczeń. Umyć betonu przy użyciu gąbki i do mycia, czyli neutralne pH. Spłukać czystą wodą i osuszyć ściereczką.

2 wypełniając wszelkie szczeliny lub naprawy uszkodzonych obszarów wspólnych uszczelniacz. Użyj szpachlą Pack uszczelniacz w miejscu, farsz uszkodzonego obszaru, aż do jej lekko overfull. Złom na poziomie uszczelniacz powierzchni przy użyciu Kit nóż krawędź. Czekać na noc na patche do wyschnięcia. Piasek powierzchnia gładka patcha, więc to nawet z otaczającego betonu za pomocą piaskowania blok pokryte gruboziarnistym papierem ściernym. Wytrzeć kawałkiem suchą szmatką, aby usunąć pozostałości po szlifowaniu.

3 Użyj taśmy pomiarowe do znaków wzdłuż powierzchni betonu z kawałkiem kredy co 16 cali za umieszczenie ramy dolnej listwy. Zmierz długość powierzchni, i widział cięte dwa 1-calowe przez 2-calowy listwach paski do długości mierzone za pomocą tabeli.

4 zamontować dwa paski wycięte tak stanowią płyty górnej i ramki izolacji, wzdłuż górnej i dolnej części ściany. Przyłóż jeden z pasków górnej części ściany. Wywiercić otwory montażowe do drewna i do betonu pod używając wiertła. Drąż na wskroś drewna począwszy od 1 cal z rogu, postępowania aż do ściany. Zmień wiertło młot tryb i penetracji betonu na głębokość około 1 1/4 cala większy niż długość śruby. Nadal umieścić otwory do montażu za pomocą taśmy co 12 cali, sprawdzanie poziomu stolarz na drodze do zapewnienia taśmy jest zamontowany poziom utrzymać ramach kwadratowych.

5 Usuń pasek i wyczyść wywiercone otwory betonu kurz za pomocą odkurzacza zawierające węży przyłączeniowych. Wymień pasek i zabezpieczyć go w miejsce z betonowych elementów złącznych, napędzany przez pasek listwach do betonu poniżej z wkrętakiem elektrycznym. Powtórzyć proces montażu do płyty podstawowej, biegnącej wzdłuż dolnej części ściany.

6 miary wysokość przestrzeni między dwa paski. Wyciąć tyle listwy dolnej zmierzona wysokość zamontować w każdym z punktów 16-CAL rozmieszczone kredy. Instalacji nowszych paski działa między paskami płyty górnej i z tą samą procedurą montażu używany dłużej listwach paski do uzupełnienia ram do izolacji. Upewnij się, że paski są pion za pomocą stolarz poziom przed zainstalowaniem każdego.

7 umożliwia centymetrem zmierzyć wysokość i szerokość każdej ramce o ścianę. Wyciąć swoje panele izolacyjne pasują mierzonych pomieszczeń z noża. Kroplę kleju rozłożone wychowuje panelu w zygzak wzór aby uzyskać jak najwięcej obszar zasięgu jak to możliwe. Trzymać stronie klejone o ścianę w przestrzeni oprawione pasujące i naciśnij pełnej długości i szerokości panelu i przyklej go na miejscu. Wypełnienie każdej przestrzeni między dolnej ramki taśmy w celu ukończenia instalacji.

8 naciśnij unglued panele delikatnie do pomieszczenia, w których gniazdek elektrycznych lub rur, które wymagają otwory w panelu. Delikatny ucisk będzie zostawiać odbicie na tylnym panelu w lokalizacji przeszkody. Wyciąć obszar pod wrażeniem z noża i przyklejenie panelu w miejscu, przesuwając nowo otworu nad przeszkodą o ścianę.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net