Jak zamiast sklejki pod materacem sprężynowym

08/06/2016 by admin

Jak zamiast sklejki pod materacem sprężynowym


Materace są zwykle sprzedawane z sprężyny, które są zaprojektowane tak, aby firma materac. Jednak niektórzy ludzie znaleźć wsparcie nieodpowiednie dla ich potrzeb i niepożądany cena. Na szczęście sprężyny nie są koniecznością i może wspierać materac z arkusza sklejki. Sklejki składa się z kilku warstw drewna, które zostały sklejone. Arkusza sklejki, która jest co najmniej 3/4-cala grubości może wspierać materac. Niskie ceny sklejka może również przypadnie do gustu osobom raczej uniknąć dodatkowych kosztów z materacem sprężynowym.

Instrukcje

1 materac wyłączony był i sprężynowymi poza ramy łóżka. Zmierz długość i szerokość sprężynowymi. Jest to rozmiar sklejki, czego potrzebujesz. Arkusza sklejki, czyli 3/4 cala grubości mogą być wystarczająco gruby, aby wspierać materac, ale najlepiej jest skonsultować się z przedstawicielem handlowym dla informacji na temat wagi konkretnych materac.

2 Odwiedź sklep domu poprawy na zakup arkusza sklejki. Sklep może być w stanie wyciąć arkusz do specyfikacji, jeśli nie możesz znaleźć jeden, który pasuje do pomiarów. Lub, przywieźć większych arkuszy sklejki i wyciąć go na prawidłowe pomiary samodzielnie, za pomocą potęgi zobaczył.

3 miejsce cięcia kawałek sklejki wewnątrz ramy łóżka. To powinno opierać się na półkę, która obsługiwana polu wiosną. Umieść materac na sklejki.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net