Jak zarejestrować Driver Genius upoważnić kod

09/11/2012 by admin

Jak zarejestrować Driver Genius upoważnić kod


Driver Genius to pakiet oprogramowania, które skanuje i aktualizuje konkretnego oprogramowania, które urządzenia sprzętowe potrzebne aby skutecznie komunikować się z komputerem. Programy te, znane jako "sterowniki", to ułatwić przez są przechowywane na dysku twardym. Kiedy urządzenie musi współdziałać z procesora lub pamięci komputera, to czyni to poprzez wykonywanie jego program sterownika. Woźnica geniusz ogranicza jego najliczniejszy zaawansowany rysy twarzy dla zarejestrowanych użytkowników. Użytkownicy będą musieli wprowadzić ich kod licencji na oprogramowanie zanim będzie mógł uzyskać dostęp do tych funkcji.

Instrukcje

1 kliknięcie lewym przyciskiem myszy na "Start" a następnie "Wszystkie programy".

2 umieść kursor myszy nad wejściem "Driver Genius Professional Edition", a następnie kliknij lewym przyciskiem na "Driver Genius."

3 dostęp do konta e-mail i Otwórz e-mail, który otrzymałeś od woźnica Geniusz wsparcia. Kopiować ten upoważnić klucz tam znaleźć przeciągając kursor myszy nad nim trzymając LPM lewy przycisk myszy. Następnie naciśnij "Ctrl" i "C" w tym samym czasie.

4 kliknij lewym przyciskiem myszy na "Pomoc" w ramach programu Driver Genius i następnie kliknij na "Enter Code." Wkleić twój powieść w odcinkach klucz w polu lewym w nim i naciskając klawisz "Ctrl" i "V" w tym samym czasie.

5 lewym przyciskiem myszy na przycisk "Zarejestruj".
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net