Jak zarejestrować samochód służbowy

04/07/2011 by admin

Jak zarejestrować samochód służbowy

Przedsiębiorstwa często mają własne samochody do wielu celów. Podczas gdy niektóre używają ich do promowania firmy, inni po prostu zrobić to dla celów podatkowych. Internal Revenue Service mówi, że należy je uznać za samochód służbowy, pojazd musi być zarejestrowany na firmę i biznes musi być zarejestrowany jako firma legit. Przed zarejestrowaniem samochodu do firmy, upewnij się, że jest to najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy. Podczas gdy niektóre przedsiębiorstwa korzyści z rejestracji samochodu firmy, to po prostu będzie bardzo kosztowne dla innych.

Instrukcje

• Określić, czy samochód powinien być zarejestrowany z branży lub z pracownikiem, który używa samochodu. Jeśli możesz zarejestrować swój samochód w imieniu pracownika, on odliczyć koszty związane z samochodami, takie jak wydatki na gaz, na jego podatki. Z drugiej strony rejestracja samochodu z działalności może spowodować lepsze stawki ubezpieczenia dla firmy. Firma może także uzyskać lepsze oprocentowanie przy zakupie samochodu, a pojazd mogą być wyświetlane jako aktywa w bilansie spółki.

• Skontaktuj się z lokalnym biurem z pojazdów silnikowych, aby dowiedzieć się, co jest wymagane w danym państwie rejestracji samochodu. Na przykład podczas gdy ubezpieczenia lepiszcza są wymagane w niektórych państwach, nie są niezbędne w innych. Zrób listę dokumentów potrzebnych do rejestracji.

• Odwiedzić lokalne biuro Departament of Motor Vehicles rejestracji samochodu. Niech urzędnik wiem że chcesz zarejestrować swój samochód jako samochód służbowy. Proces jest taki sam jak rejestracji samochodu do użytku osobistego. Obecny sekretarz z dokumentów, które przyniosły. Wypełnić wszelkie formularze wymagane do rejestracji działalności gospodarczej samochodu. Należy pamiętać, aby uwzględnić nazwę firmy, w przeszłości rejestracje, swoje ważne prawo jazdy i bieżący adres firmy.

• Zapłaty odpowiedniej opłaty.

• Przechowywać kopię dokumentów rejestracji podany przez sekretarza DMV. Należy zrobić kopię rekordów. Zachować jeden egzemplarz w domu w plików i jeden w samochodzie przez cały czas, w przypadku być naciągnięta na. Zachować kopię w domu w przypadku kradzieży pojazdu.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net