Jak zbudować BMX Kicker ramp

08/06/2016 by admin

Jak zbudować BMX Kicker ramp


BMX jeźdźców, którzy nie mieszkają w pobliżu BMX utwór lub skate park rekreacyjny, Dokonywanie domowe Kickera ziemi może być zabawa po południu projektu. Dostęp do odpowiednich narzędzi i materiałów można skonstruować rampa Kickera solidne i niedrogie w kilka godzin krótkie.

Instrukcje

1 . o zrobienie tekturowy szablon dla strony rampy. Na stronach rampy Kickera mają zwykle projekt L-shape z bazą wydłużone, który rozpoczyna się z łagodnym zboczu że krzywych do około 80 stopni. Odpowiedniej wielkości Kickera BMX powinien mieć bazę czyli 3 do 4 metrów długości i wysokości 2 do 3 metrów.

2 śledzenia wzornik dwa razy na sklejki i następnie wyciąć: wzorce za pomocą układanki. Dwa kawałki, które można wyciąć będą wykorzystywane na stronach rampy Kickera.

3 widziałem 2 x 4 desek w dwóch 3-stóp długości, pięć bloków 2-stóp długości i dwie 4-stóp długości bloków.

4 paznokci bloki 3-stóp długości dwóch bloków 2-stóp długości, tworząc kształt L.

5 paznokci L-kształt bloków na stronach rampy sklejki z bloków 3-stóp długości, biegnącej wzdłuż podstawy. To pomoże, tworzą szkielet ziemi.

6 Połącz boki ziemi przez przybicie inne trzy bloki 2-stóp długości l kształtować na stronach rampy. Pierwszy blok do tylnej części podstawy L kształt paznokci. Paznokci drugiego bloku bezpośrednio nad pierwszym w górnej części kształtu L. Trzeci blok do przodu podstawy L kształt paznokci.

7 tworzą kąt dla Kickera rampy bloki 4-stóp długości. Jeden z bloków do dołu wzdłuż krawędzi, gdzie rozpocznie się rampy kształt L paznokci. Paznokci innych bloku do góry wzdłuż krawędzi, gdzie kończy się rampy kształt L.

8 położyć 2 x 4 arkusze sklejki na rampie przeciwko kąta, który po prostu się przy użyciu 4-stóp długości bloków. Paznokci sklejki do bloków kąt.

9 wykończenia sklejki przy użyciu układanki, więc to jest odpowiedni rozmiar dla ziemi.

10 skleić brzegi sklejki do krawędzi rampy klej do drewna. Pomoże to zapobiec odprysków na ziemi.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net