Jak zbudować dom małego jeziora

01/24/2013 by admin

Jak zbudować dom małego jeziora

Można zbudować mały dom lub domek letniskowy nad jeziorem przy użyciu podstawowych materiałów. Porozmawiaj z innych domów w okolicy dowiedzieć się wszelkich szczególnych wyzwań. Na przykład ziemi może mieć pewne kwestie, drenaż lub może być bardzo kamieniste. Przed rozpoczęciem należy sprawdzić wszystkie kody budynku i wszelkie pozwolenia na budowę niezbędne.

Instrukcje

• Opisz wszystkie przepisy budowlane budowlane nad jeziorem szczególnych. Uzyskiwanie informacji o specyfikacji drenaż na szambo, który prawdopodobnie będzie dyktować, że trzeba będzie budować w pewnej odległości od wody. Rozmowy z władzami lokalnymi o jak wysoko trzeba będzie budować ze względu na możliwe powodzie. Zapytaj o ostatnich powodzi problemów jak również.

• Określić budżet i znaleźć plan powierzchnia, możesz sobie pozwolić. Wynajem mason betonu wlać fundamentowych betonowych i budować fundament. Zapytać mason wlać fundamentowych co najmniej 8 cali głęboki i budować crawlspace co najmniej 4 metrów głębokości. Zaangażowanie ekspertów cieśla położyć legary podłogowe wykonane z płyty 2-przez-12-calowy traktowane ciśnienia. Używać 12 cali izolacji pod podłogę w domu, ze względu na chłodniejszych temperatur zimowych wokół jeziora.

• Wykorzystanie 12-calowy deski ściany zewnętrzne i dach krokwie, więc można izolować z 12 cali z włókna szklanego rolki izolacji. Tworzenie wewnętrznych ramek z płyty standardowe 2 przez 4-calowy. Praca z stolarza do konstruowania ganki w trakcie kadrowania tak oni mogą być zabezpieczone do bezpośrednio do domu kadrowanie z śruby versus dodano później. (Jezioro silne wiatry mają tendencję do odkręcania nawierzchnia i ganki).

• Należy ująć domu i pokładu dachu z 3/4-calowy zewnętrzny-sklejkę. Angażować się dekarz zainstalować gonty asfaltowe. Zatrudnić specjalistów, aby uruchomić wodociągowe i wykonać wszystkie prace elektryczne, zanim zdążysz do wnętrza domu. Paznokci 1/2-calowy płyty gipsowo-kartonowe arkusze na wszystkie oprawy wewnętrzne. Stosować wspólny związek na szwy i głowy na płyty gipsowo-kartonowe, piasku i malowania paznokci. Wykonywanie wielu zadań podstawowych siebie, takich jak malarstwo i uruchomiony posyłki dla profesjonalistów na miejscu, aby zaoszczędzić pieniądze.

• Użyj vinyl powlekane okien drewnianych przeznaczony do zużycia energii w domu. Znaleźć te okna tanio zamknięcia sprzedaży lub ogłoszenia pozostały z innych projektów. Zainstalować, ganek nawierzchnia traktowane ciśnienia tarcicy z wkrętakiem elektrycznym i wkręty ze stali nierdzewnej 4-calowy. Farby zewnętrzne z wysokiej jakości farby przeznaczone do ekstremalnych warunków pogodowych. Stosuje się trzy cienkich warstw, dzięki czemu farbie całkowicie wyschnąć pomiędzy warstwami.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net