Jak zmienić zabytkowe łóżko typu queensize

10/07/2011 by admin

Jak zmienić zabytkowe łóżko typu queensize

Zabytkowe łóżka są zwykle mniejsze niż nowoczesne Wersalki, bo ludzie potrzebowali mniej miejsca w poprzednich epok. Ulepszanie antyczne pełnowymiarowe łóżka na łóżko typu queen-size zazwyczaj daje kilka centymetrów więcej przestrzeni, której mogą potrzebować dla komfortowy sen. Konwerter szyny pozwalają szybko przekształcić w łóżko typu queen-size, który pasuje do nowoczesnych materac zabytkowe łóżko.

Instrukcje

• Usunąć istniejące szyny z łóżka. Szyny dołączyć na jednym z końców i footboard, zapewniając mocny fundament na polu wiosną i materac. Musisz odkręcić śrub lub śrub trzyma szyny na łóżko albo po prostu pop wsporniki na miejscu.

• Spojrzeć na miejscu i footboard gdzie szyny zostały dołączone. Można znaleźć gniazdo gdzie nawiasy kwadratowe z szyn wsunąć miejsce lub otwory, które pokazują, że szyny były przykręcone w miejscu. Jeśli masz slotów, trzeba haka na konwerter szyny; Jeśli łóżko pokazuje otworów na śruby, potrzebujesz szyny śruby na łóżko.

• Dołączyć konwerter szyny z jednej strony zagłówkiem. Śruby na szynach wymaga trzech do pięciu śrub, w zależności od producenta. Śruby te na miejsce trzymając kolei stały w dłoni. Na hak na szynach trzymasz szyny pod kątem natomiast przesuwając ją do gniazda. Dociśnij na szynach aż do słyszalnego kliknięcia lub czuć się szyny zjeżdżać. Powtórzyć na każdym rogu łóżka.

• Wyciągnąć uchwyty boczne z boków łóżka. Konwerter szyny są cztery uchwyty tego typu, dwa na każdej stronie łóżka. Podnóża centrum umożliwia wyregulować wysokość łóżka. Ten mały fragment znajduje się w centrum kadru konwerter porusza w górę lub w dół, aby materac wyższe lub niższe na ziemię.

• Miejsce na wiosnę pole prosto na konwerter szyny, a następnie dodać materaca. Pchnij wsporniki boczne nawiasach są równo z materacem sprężynowym. To utrzymuje pole wiosną z przesuwanymi od łóżka.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net