Jak znaleźć martwych telefonów komórkowych

01/11/2011 by admin

Jak znaleźć martwych telefonów komórkowych


Utraty telefonu komórkowego może być stresujące i frustrujące, zwłaszcza, jeśli telefon nie dzwonił, bo ma rozładowany akumulator. To może być trudne do wyśledzenia martwy telefon komórkowy, ale można to zrobić dość szybko jeśli można wykonać kilka prostych kroków.

Instrukcje

• Szukaj dokładnie miejscu, gdzie ostatnio pamiętam widząc lub przy użyciu telefonu. Mam nadzieję, że znajdziesz ten telefon pochowany pod siedzenie samochodu lub nadziewane między poduszki kanapy; Jednak jeśli nie, co najmniej jest to punkt wyjścia dla wyszukiwania.

• Sprawd¼, czy torebce, kieszeni spodni, plecak i inne miejsca, gdzie zazwyczaj umieścić rzeczy. Na przykład sprawdź stolik obok drzwi, licznik kuchnia obok lodówki lub siedzenia na fotel najbliżej drzwi. Większość ludzi ma kilka miejsc gdzie oni zwykle spadek małych obiektów; zidentyfikować Ciebie i sprawdzić je na telefon martwy.

• Wykorzystanie wcześniej zainstalowany GPS śledzenia oprogramowania lub aplikacji na telefon komórkowy, jeśli ma to zastosowanie. Może być w stanie używać tych programów w Internecie, aby znaleźć lokalizację, z której telefon ostatnio przesłane. Jeśli telefon zmarł tam, gdzie go straciłeś, i lokalizacji GPS jest dość specyficzny, można znaleźć telefon w ten sposób.

• Zastanów co robisz, kiedy ostatnio pamiętam widząc telefon i sprawdzanie elementów lub obiektów, które są związane z tego rodzaju działalności. Na przykład jeśli używałeś w artykuły spożywcze, patrzeć w szafki i lodówka do telefonu.

• Zorganizowanie wyszukiwania przez pokój, zaczynając od jednego końca do domu, biura lub wszędzie tam, gdzie ty zgubiony telefon. Pamiętaj, aby przeszukać wszystkie pęknięcia i szczeliny. Możesz również zarejestrować swoje rodziny i przyjaciół w poszukiwaniu--więcej gałek ocznych lepiej jeśli chodzi o Znajdowanie zgubionego telefonu.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net