Jak zniszczyć błędów Squash

10/18/2012 by admin

Jak zniszczyć błędów Squash


Squash pluskwy paszy na sok z roślin z rodziny kabaczek używający niedojrzały, jak ogórek, squash, dyni i melona roślin. To prawda, masa kształcie tarczy owady, które mogą pomylić z stinkbugs może łatwo zniszczyć wszystkie te rośliny, które tak ciężko pracowaliśmy, aby zachęcić. Stinkbugs wolą pomidory i roślin strączkowych, raczej niż dyniowate, chociaż zarówno błędy zapach nieprzyjemny, kiedy zmiażdżony. Aby uniknąć zapachu, należy rozważyć utonięcia lub odkurzanie błędów.

Instrukcje

1 bada roślin, zwłaszcza młode, na wiosnę. Wyglądają na małe jaja na oliwkowo liści i szybko je usunąć.

2 scout nimfy. Nimfy są mniejsze i łatwiej zniszczyć niż błędy dorosłych. Nimfy zazwyczaj zbierają się u podstawy rośliny i szybko rozproszyć, gdy zakłócony.

3 handpick owady i utopił je w mydlanej wodzie. Można także odkurzyć błędów i jaja z liści, owoców i wokół podstawy rośliny.

4 leżał desek wokół dotkniętych roślin. W nocy błędy będą gromadzą się pod deski do schronu. Wyciąg desek codziennie rano i próżni im się.

5 zmniejszenie ich overwintering siedliska. Czystym i schludnym ogrodzie znacznie zmniejsza liczbę overwintering błędy dorosłych. Oczyścić suszonych liści, martwych roślin, skał i drewna, która może być leżące wokół, jak również wszelkich innych odpadków, ogród. Utrzymać chwastów i trawy w skrócie.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net