Jak zrobić bransoletki przyjaźni tkane

06/07/2012 by admin

Jak zrobić bransoletki przyjaźni tkane


Bransoletki przyjaźni z kolorowym haftem nici są popularne wśród dzieci w każdym wieku i mogą być noszone przez dorosłych jako modny dodatek. Te bransoletki mogą być dokonywane w wielu różnych stylach, w zależności od Metoda używane do ich jednostki. Tkane bransoletki, w szczególności, mają bardzo różne spojrzenie, różnych typów wiązane lub owinięte. Są one wykonane przez przytrzymanie pętli wątku na palce i tkania je razem w określony wzorzec.

Instrukcje

1 środek i wyciąć siedem strun nici haftu. Każdy ciąg powinny być trzy razy tak długo, jak chcesz gotowy bransoletka, plus 15 cm (5 cali) do konta dla wiązania na początku i końcu. Można wyciąć wszystkie ciągi z tego samego koloru nici, używać siedmiu różnych kolorach lub powielać tylko niektóre z nich, w zależności od preferencji.

2 złożyć ciągi w połowie, więc każdy z nich tworzy pętlę na jednym końcu i krawat, przeciwieństwo kończy wraz z prawy węzeł.

3 Podłącz koniec wiązane na biurku lub innych powierzchni z taśmy maskującej. Alternatywnie Pineska bezpieczeństwa poprzez węzeł i dołączyć go poduszką lub nogi spodni.

4 oddzielne siedem pętli wątku. Przytrzymaj czterech pętli wątku na palce lewej ręki, jeden dla każdego palca dłoni ku górze, począwszy od palca wskazującego i kończąc na mały palec u ręki. Zrobić to samo z trzech pętli na prawej ręce, pozostawiając wolne różowe.

5 przekazać swoje prawo mały palec u ręki przez pierwszą pętlę na left hand z góry, drugi od dołu i trzeci od góry. Hak czwarty pętli z pod spodem z twój mały palec u ręki i ciągnąć go za pomocą pętli, którą Państwo właśnie przeszedł, wypuszczając ją z lewego palca wskazującego. Teraz masz cztery pętle na prawą ręką i trzy na lewej ręce, z palcem wskazującym lewej wolna. Wyciągnąć napięta. Przenieść pętle na jeden palec lewej ręki, kończąc swój lewy różowe wolna.

6 powtórzyć proces w poprzednim kroku, używając swojej lewej mały palec u ręki. Nadal, tkania pętli w ten sposób, na przemian po lewej i prawej ręki, aż do pętli są zbyt wąskie, aby kontynuować tkania komfortowo.

7 starannie usunąć pętle z palcami i krawat węzeł overhand pod koniec bransoletka. Kończy się un taśma lub un-pin drugi koniec bransolety i wykończenia.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net