Jak zrobić lampy tusz czarny

10/18/2012 by admin

Jak zrobić lampy tusz czarny


Lampa farb są małe tabele, które mają lampę i atrament kontener wbudowane wsparcie zarządu. Były one wykorzystywane w 1800 i 1900. Lampa czarny można również opisać niektórych odcień czerni i rodzaj farby, które mogą być wykonane z pewne wspólne elementy. Atrament czarny Lampa jest stały, co jest cenne dla użytkowników takich jak kaligrafia pisarzy, ponieważ są nietrwałe atramentu będzie krwawić po zamoczeniu papieru lub pergamin.

Instrukcje

1 umieścić jedno żółtko, 1 łyżeczka gumy arabskiej i 1/2 szklanki miodu w małej misce.

2 składniki wymieszać dobrze z piany, widelec lub łyżką. Żadnego z tych naczynia będzie działać, ale Separatory trzepaczką lub widelec tendencję, aby te naczynia działa lepiej niż łyżką podczas mieszania proszku lub grubości substancji z cieczy.

3 dodać 1/2 łyżeczki Lampa czarny aż grube ciasto jest formowane.

4 sklep wklej w słoiku szczelny. Słoik musi być zdolna do utrzymania tylko jak chcesz przechowywać. Wszystkie powyższe składniki zrobić o 227gr tuszu, więc chcesz 227gr słoik szczelnie zamykanych. Umyte i wysuszone dziecko trzeciego etapu słoiczków są idealne.

5 dodać trochę wody aby go płynem, który można użyć w swoim własnym tempie. Zacznij od mieszania w dobrze 1/8 łyżeczki wody. Dodajemy taką samą ilość wody, aż do osiągnięcia żądanej grubości.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net