Jak zrobić lukier Rose Bud

05/02/2016 by admin

Jak zrobić lukier Rose Bud
Rose pąki z pudru dodać delikatny szlif jako najprostsze do wykonania kwiatów. Użyj pąk róży jako centralny na babeczki lub drobna czwórki lub używać go jako akcent na tort bardziej dopracowana. Trzeba będzie firmy Glazura; schłodzone buttercream działa dobrze. Zrobić twój rose pąki w dowolnym kolorze na mecz lub uzupełnić resztę ciasta.

Instrukcje

• Mieszać kolory lukier do pożądanych odcieni. Możesz zrobić płatki w jednym kolorze lub w dwóch odcieniach, z dolnej płatek odcień ciemniejszy niż na górze; to daje pączek dogłębnie. Działkami są podstawy Bud z drobnych liściach sięgających niewielkiej odległości się płatek i są zazwyczaj zielone.

• Miejsce wskazówka # 104 na worek lukier i wypełnić worek płatek kolor; to jest czas, aby użyć ciemniejszych jeden, jeśli za pomocą dwóch odcieniach. Koniuszek # 104 jest duża wskazówka płaskie, szersze na jednym końcu i jest idealny do płatków.

• Trzymaj torbę pod kątem 45 stopni do swojej powierzchni roboczych, z najszerszym końca końcówki lekko dotykając go.

• Wcisnąć lukier się, zdecydowany przebojowy ten koniuszek od Ciebie do określają płatek. Dodać około 1/2 cal długi, utrzymując koniec wąskie końcówki lekko podwyższone, tworząc delikatny podniesiona krawędź płatek płatek. Zastosować więcej pudru w centrum, więc naturalnie fanów i tworzy obszerne centrum Bud. Wykończenie góry płatek nadal wcisnąć Porada od Ciebie. Jak pod koniec płatek łatwość ciśnienie na torba na lukier, lekko naciśnij końcówkę do powierzchni użytkowej, ciśnienie i zdjąć końcówki ciasta.

• Określają najlepsze płatek róży pączek w taki sam sposób jak bazowa płatek, ale zaczynać wylewać do zewnętrznej krawędzi podstawy płatek wskazówka. Ścisnąć worek aż lukier rolkach na krawędzi dolnej płatek, następnie przesunąć wierzchołek od Ciebie i zakończyć płatek w kroku 4.

• Tworzenie działkami z małe okrągłe końcówki # 3, ciągnąc trzy małe palce oblodzenia wokół podstawy wypełniony pąk róży. Miejsce kupa wisienką na podstawy, aby stanowić kielich. Łodyga może dodać w razie potrzeby.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net