Jak zrobić ogrodzenie drewniane czystsze

07/11/2012 by admin

Jak zrobić ogrodzenie drewniane czystsze


Ogrodzenie drewniane zapewnia atrakcyjny sposób, aby zachować prywatność swojego domu i trawnik. Drewno może być malowane, barwione lub pozostawione w jego naturalnym stanie. Wszystkie te opcje są łatwe do czyszczenia i konserwacji. Wiele detalicznej płot czyszczenia produkty są dostępne w domu poprawy sklepów, jednak domowe środek czyszczący do ogrodzenia z drewna będzie tak samo skuteczne i znacznie mniej kosztowne niż produktów detalicznych.

Instrukcje

Wlać 2 1 galon wody do wiadra, wraz z 1 szklanka octu i 1/2 szklanki łagodne mydło jak płyn do naczyń. Ocet będzie zabić pleśń wzrostu, a mydło będzie zmyć brud i gromadzeniu się. Składniki te są bezpieczne dla lasów naturalnych, malowane lub barwione.

2 wąż poza ogrodzeniem przed czyszczenia aplikacja do usuwania luźnej zabudowy.

3 kąpieli gąbki do czyszczenia roztworu i przetrzyj panele ogrodzeniowe, działa od góry do dołu. Przemyć ponownie po oczyszczeniu co 3 metrowej szerokości sekcji szermierki.

4 zanurzyć pędzla zarośla w roztworze czyszczenia i szorować we wszelkich dziedzinach z ciężkich pozostałości. Ponownie płukania po czyszczeniu.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net