Jak zrobić Onesie lizak

02/10/2012 by admin

Jak zrobić Onesie lizak


Czy planują Państwo prezent na chrzciny lub przyjęcie urodzinowe dziecka, kilka sposobów pomysłowe do pakowania prezentów można zrobić prezent praktyczny wyglądają bardziej dekoracyjne. Częstą i użyteczną praktyką Dar Onesie można zawinąć wyglądać jak lizaka. Technika ta jest używana przez wiele firm prezent kosz, ale może być drogie. Technika jest prosta i materiały są dość tanie, zrobić lizaki na własną rękę za ułamek ceny że kosztuje kupić.

Instrukcje

1 . Wchodzisz w ramionach Onesie i wchodzisz na dole do urlopu koszuli składany do prostokąta prosto jednostronne.

2 złóż prostokąt na pół wzdłuż, aby utworzyć długi wąski.

3 rolki pasek mocno z jednego końca do drugiej stworzyć góry lizaka. Na koniec rolki w miejsce taśmą przezroczystą taśmę, bezpośrednio na tkaninę. Miejsce to, walcowane, na dole worka celofan 8-calowy.

4 cięcie okrąg zapiekanka z arkusza karty z 8-calowy zapiekanka koło punch.

5 pieczęć nazwiska dziecka, jeśli są znane, lub komunikat gratulacyjny do rodziców na kole pień karty. Wykorzystanie list znaczki i tuszu pad jest kolorem, który odnosi się do tematu dziecka prysznic lub partii.

6 taśma spiczastym końcem Bambus szaszłyk na odwrocie karty pień koło taśmą przezroczystą taśmę.

7 karta koło pień slajdów do worka z walcowanych Onesie więc kij bambusowy twarze Onesie i Przetłoczona stoi na zewnątrz torby.

8 wyciąć kawałek 6-calowy zwijania taśmy.

9 szczypta worka na Bambus szaszłyk gdzie spotyka Onesie i karta koło pień. Węzeł kawałek taśmy curling wokół szpikulec i worek. Zwijają końce wstążki przez skrobanie ostrza nożyczek wzdłuż nich.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net