Jak zrobić pudełka drewniane zabawki

03/30/2016 by admin

Jak zrobić pudełka drewniane zabawki
Zabawki drewniane pudełko zawiera przydatne składowania i zwiększone bezpieczeństwo domowego z usunięcie lewej zabawki na podłogi i schody. To także estetyczne pamiątka dla dziecka do lat przyjść. Budowa skrzynki drewniane zabawki oszczędza pieniądze na cena detaliczna elementów i pozwala na dostosowanie projektu do potrzeb dziecka i gospodarstwa domowego w przestrzeni.

Instrukcje

• Plan projekt pudełka drewniane zabawki przez pytania i odpowiedzi na istotne zmiany rozmiaru, witryny, materiału, ilości i pytania dziecko specyficzne wymagania. Określenia wielkości patrząc dostępne pomieszczenia w domu i użyć taśmy pomiarowe do pomiaru rogu dostępne przestrzenie, przestrzenie między meble, a dodatkowo niewykorzystane miejsca takie jak pod łóżkami.

• Koszt się materiały do projektu, aby określić rodzaj drewna, które kupujesz. Jeśli liczba skrzynek duże zabawki, to taniej jest kupić drewno iglaste, raczej niż drewniane. Decyzję o rodzaju wykończenia, co chcesz, bo jeśli można malować pola, a nie barwienia drewna, a następnie można użyć tańsze średniej gęstości płyt pilśniowych (MDF) aby obniżyć koszty.

• Badania stylu skrzynki toy, chcesz zbudować poszukuje w Internecie lub sprawdzić dla dzieci meble sklepy żeby dać ci pomysły. Decydować o mechanizm otwierania pola, takie jak zawiasy drążkowe dół długość pokrywę, lub mechanizm zawiasów i łańcucha, który otwiera pole do predefiniowanej odległości.

• Wyciągnąć budynku zaprojektować plan każdej zabawki drewniane pudełko na kawałku papieru ołówkiem tak, że znasz dokładne pomiary dla każdego składnika, a to sprawia, że łatwo odwołują się do przygotowania i zbudować pole.

• Obniżenia podstawy do 2 stóp 10 cali przez 1 stóp 10 cali. Cięcia boków do 2 metrów przez 1 stóp 10 cali. Cięcia z przodu i z powrotem do 2 stóp przez 2 stóp 10 cali. Cięcia pokrywę do 3 metrów przez 1 10 stóp - 1/2 cala. Wyciąć cztery 2-metrowy listwy drewniane z drewna 1-1/2-na-1-1/2 cala. Kawałki są długo 3-pieszo przez pole 2-metrowy wysoki zabawki.

• Zwrócić kroplę kleju wzdłuż jednego boku 2-metrowy pas drewna. Umieścić kawałek do jednej z krawędzi kawałek z powrotem.

• Używać 2-calowy wkręty do drewna i Wkrętaki elektryczne, a napęd śruby na kawałek z powrotem 1/2-calowy w od bocznej krawędzi i 1/2-calowy w od górnej krawędzi. Śruby z przodu twarzy ku wewnątrz twarz do głębokości 3/4 cala. Dokręcić śruby 1/2-calowy w i 1/2-calowy się od krawędzi dolnej kawałek z powrotem i dokręcić dwie śruby w równych odstępach czasu 1/2-calowy w w z bocznej krawędzi.

• Miejsce klejonych powierzchni drewna taśmy na wewnętrznej stronie krawędzi kawałek z powrotem i dostosowanie długości wspólnie. Nadal do mocowania śrub przez kawałek z powrotem i do drewna taśmy. Powtórz tę procedurę z drugiej taśmy drewna i przymocować go do drugiej krawędzi po stronie kawałek z powrotem. Powtórz tę procedurę dla obu drewnianych listew na przednią część.

• Uruchomić wiersz drewna klej wzdłuż powierzchni drewna taśmy stroną i umieść kawałek strony przeciwko niemu. Wyrównać stronie tak, że krawędź jest równo z powrotem kawałek i przymocować go do paska drewna przy użyciu tej samej metody jak poprzednio.

• Zastosowanie kleju do drewna taśmy na stronie krawędzi powierzchni przednią część, która wyrównuje do zainstalowanych po stronie kawałek. Pozycji przodu kawałek tak, że to wyrównuje kolor z boku kawałek krawędzi i zapiąć kawałek strony do drewna taśmy za pomocą tej samej procedury jak przed. Powtórz ten proces dla innych kawałek strony.

• Obrócić pole i nałożyć klej na dolnej powierzchni każdego drewna taśmy. Centrum wewnątrz twarz podstawy sztuki na polu i przymocować do podstawy i do drewna taśmy za pomocą 1 1/2 wkręty do drewna. Mocowania podstawy do pola wzdłuż krawędzi w odstępach 6-calowy wstawki przez 1/2-calowy od krawędzi.

• Dopasowanie fortepian zawiasy wzdłuż wewnętrznej krawędzi góry kawałek długości, insetting pierwszy i ostatni zawias od zwis pokrywy, tak aby one zmieścić kawałek z powrotem w pole i przymocować wkrętami drewno 1/2-calowy. Określić pole na jego kawałek z powrotem i wyrównać zawiasy drążkowe do wewnątrz krawędzi górnej części pleców kawałek i przymocować Zawiasy do tylnej części z 1/2-calowy wkręty do drewna.

• Wybrać odpowiedni wykończenia materiał dla każdego pole drewnianą zabawkę. Należy użyć nietoksyczny na bazie wody plamy, farby i lakiery, ponieważ są to dziecko przyjazny i nie zawierają rozpuszczalników. Zdecydować, czy do personalizacji skrzynki toy przez malarstwo imię dziecka na poszczególnych polach lub stencilling obraz ich ulubiona kreskówka lub dołączanie rodzinne fotografie.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net