Jak zrobić udane kampanię

12/29/2011 by admin

Jak zrobić udane kampanię

Podnoszenie świadomości na temat szczególny powód może być wyzwaniem, ale satysfakcjonujące doświadczenie. Kampanię można zwiększyć darowizny o przyczyny w potrzebie, budowanie wsparcia wolontariuszy lub tworzenie zmian legislacyjnych. Udane kampanię jest wielopłaszczyznowy wysiłek - zespół wolontariuszy należy użyć innej drogi do zwiększenia świadomości na temat różnych odbiorców. Kilka strategie są skuteczne w kampanię.

Instrukcje

• Ustalenie celów kampanii świadomości. Podczas gdy oczywistym celem jest podniesienie świadomości na temat sprawy, można ustawić bardziej konkretne cele, aby pomóc w osiągnięciu tego przyczyną. Na przykład jeśli chcesz, aby podnieść świadomość na temat choroby, można mierzyć tej świadomości w dolarów wpłat do organizacji badań leczy choroby. W ten sposób swój cel można podnieść pewną ilość pieniędzy.

• Określenie grupy docelowej kampanii. Nawet jeśli chcesz kierować całą społeczność, możesz podzielić tej populacji na podzbiory tworzyć przekonujące kampanię dla każdej grupy. Na przykład możesz mieć swój najmłodszych wolontariuszy cel swoich kolegów, a najbardziej doświadczonych wolontariuszy będzie koncentrować się na podnoszenie świadomości wśród lokalnych firm.

• Badania sprawy. Wyposażyć siebie i swój zespół wolontariuszy z faktów, które potrzebują o Twojej kampanii. Jeśli Twoja kampania ma na celu uświadomić opinii publicznej o niskie pensje nauczycieli, znać fakty. Zorganizowanie spotkania przed startem kampanii do przeglądu istotnych faktów o przyczynę i odpowiedzieć na wszelkie pytania wolontariusz o dokładnie co kampanii dąży do osiągnięcia.

• Identyfikacja różnych kampanii strategii wobec używać. Może posiadać wiecu w lokalnym parku do podniesienia świadomości lub mieć wolontariuszy stoją na rogach ulic z ręcznie znaki. Możesz sprzedawać produkty, takie jak opaski lub koszulki, które opowiadają przyczyną. Można rozpocząć kampanię mediów społecznych dotrzeć do użytkowników online i zachować je na bieżąco na sprawy. Nie szlifują w sprawie tylko jednej strategii; ale za pomocą różnych strategii, które będzie odwoływać się do różnych odbiorców.

• Wykonanie kampanii. Się podzielić swoimi wolontariuszy do udziału w kampanii konkretne strategie. Zachęcić tych grup spotykają się indywidualnie, aby wykreślić ich strategii. Przeprowadzenia kampanii gdziekolwiek od tygodnia do miesiąca. Nie wszystkie Twoje strategie skondensować w jeden dzień imprezy. Wyciagnac je do rozszerzenia swojej kampanii i świadomość jak najwięcej jak to możliwe.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net