Katolickiej żałoba prezenty

10/01/2012 by admin

Katolickiej żałoba prezenty
Żałoba prezenty dostarczyć pociechy i nadziei dla ludzi w żałobie. Katolickiej żałoba prezenty cześć pamięci zmarłej osoby i umożliwiać tych, którzy się smucą się pociesza ich wiary. Krzyże, różańce i posągi są popularne żałoba prezenty.

Krzyże

Krucyfiksy i krzyże czasami są podane jako prezenty żałoba do katolików bo one symbolizują zmartwychwstanie i życie wieczne. Żałoba krzyże mogą zawierać pocieszające wersetów biblijnych i modlitwy. Pochodzą one w różnych materiałów, w tym drewna, złota, srebra i cyny. Kilka krzyży i inne pamiątki religijne są wykonane w Betlejem, co może zaoferować dodatkową pociechę do ludzi wiary katolickiej.

Różańców

Paciorki Różańca pochodzi od łacińskiego terminu "rosarium", czyli ogród różany i służą jako pomoc do modlitwy. Podawane są one czasami jako prezenty żałoba bo ludzie pamiętają ich bliskich w modlitwie. Ręcznie wykonane różańce i te wykonane z kamieni i metali szlachetnych lub zawierające gleby z Ziemi Świętej, aby miło i najcenniejsze dary. Różańców może być zaprojektowany z specjalnego przeznaczenia, takich jak zapamiętywanie osób cierpiących na raka i mogą być podawane do komfortu rodziny kogoś, kto przeszedł po cierpiących na tę chorobę.

Książki

Czytanie inspirowanie i skłaniająca książek może pomóc ludziom pogodzić się z ich smutek i oferują nadziei i pocieszenia, zwłaszcza jeśli mają one motywem religijnym. "Amazing Grace na samym katolickiej," przez Jeff Cavins, Matthew Pinto i Patti Armstrong, jest to zbiór 101 inspirujące historie o aniołów, boską interwencję i cudów." Tajemnica śmierci"przez Von Speyr, usuwa klucz religijnych i filozoficznych pytań o śmierci z religijnego punktu widzenia.

Posągi

Rzeźby są trwałe pomniki i można spersonalizować aby uczynić je bardziej zrozumiały. Figury aniołów, Madonna i dziecko i Modlitwa ręce są często stosowane jako prezenty żałoba do katolików. Wiele firm, które dostarczają te dary będą chętnie wyryć je z indywidualną wiadomość, modlitwa lub nazwę osoby, która jest zapamiętany. Niektóre są już wpisane z pocieszające słowa, takie jak Thomas Moore w "Ziemi ma nie żal, że niebo nie może leczyć."
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net