Koszty dla piwnic wylał ściany vs blok

10/12/2010 by admin

Koszty dla piwnic wylał ściany vs blok


Wylał ściany i bloku są dwie najbardziej wspólne projekty piwnicy. Dla wylał ściany piwnicy wykonawca leje Beton do kadrowania Fundacji stworzyć ścianę piwnicy. Z projektem piwnicy bloku właścicielem domu do wynajęcia kupuje wstępnie wylał bloki betonu i stosy i je do budowy ścian.

Surowców

Kosztów surowców jest mniej więcej takie same dla wylał ściany i piwnic bloku. Podstawowe składniki są małe żwir, mieszanka cementu i piasku.

Pracy

Wylał ściany piwnic wymagają większych wydatków do pracy, jak większość domów muszą zatrudnić zawodowego do pomiaru, wymieszać i wlać beton w podziemiach. Z piwnicy bloku, do-it majsterkowiczów są w stanie zrobić budynku siebie.

Dodatkowe materiały

Kiedy wylał ściany przelewa i zestaw, istnieje nie dodatkowej pracy do zrobienia, i potrzebne są żadne dodatkowe materiały. Do piwnicy bloku konieczne jest mortaring. W ten sposób, zaprawy i strony narzędzia należy zakupić dodatkowo do surowców.

Zagadnienia długoterminowe

Wylał ściany są mniej prawdopodobne, aby umożliwić wody w piwnicy. Choć tylko zewnętrznego uszczelniania może uniemożliwić wprowadzanie wody, wylał ściany nie mają pęknięć, które blokują piwnic. Piwnic bloku, z drugiej strony, wydają się posiadać w ciepło i zimno, co pozwala zaoszczędzić na kosztach energii.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net