Miejsc w poszukiwaniu perełek

07/09/2010 by admin

Miejsc w poszukiwaniu perełek

Jeśli jesteś nieco ryzykowny i podoba mi się pomysł ewentualnie znalezienie Skarbu na wakacje, szuka klejnotów może być dobrym wyborem dla Ciebie. W Ameryce są miejsca gdzie można za opłatą, wyszukiwać klejnotów, które można przechowywać.

Szmaragd pusta kopalnia

Szmaragd Hollow mój, w Hiddenite, North Carolina, jest tylko szmaragd kopalni w świecie otwarte dla publiczności. Śluzy jest najprostsza metoda poszukiwania kamieni szlachetnych; siedzisz na pokryte sluiceway i umyć wiadra rudy do znalezienia kamieni szlachetnych. Creeking polega na chodzenie po płytkich creek łóżka, pracy z ekranu lub tylko oczy. Kopanie to ciężka praca, ale może być opłacalne. Szmaragd Hollow mój ma kopanie narzędzia dostępne do wynajęcia. Travel Channel o nazwie Hollow szmaragd jeden America's top 10 skarbów hot spotów.

Krater z Diamonds State Park

Krater z Diamonds State Park, w mieście Murfreesboro, Arkansas, jest jedynym miejscem produkcji diamentów na świecie otwartym do publicznej wiadomości. Można zachować wszelkie diamentów, które można znaleźć. Powierzchni wyszukiwanie obejmuje szukasz diamentów leżącego na ziemi; po deszczu ciężko jest to metoda najbardziej produktywne. Przeszukując maksymalnie jedną nogą gleby jest popularną metodą; Niektórzy ludzie używać ekranu przesiać gleby. Kopanie głębokich otworów wymaga ciężkiej pracy; Metoda ta jest zwykle preferowane przez doświadczonych użytkowników.

Cherokee Ruby kopalni

Cherokee Ruby kopalni, w Franklin, North Carolina, jest wśród ostatnich rodzimych kamień tylko kopalnie otwarte dla publiczności. Rubiny, Szafiry, granaty i moonstones--wszystko pochodzi z obszaru--znajdują się w kopalni. Po przybyciu, otrzymasz ekran pola i poduszki siedzenia. Zobacz przykłady kamieni szlachetnych i otrzymać wskazówki do ich identyfikacji. Po polu ekranu z brudu i żwir, sortowania przez żwir szuka oznak kamieni szlachetnych. Uczestnicy są dostępne, aby pomóc Ci.

Juniper Ridge Opal kopalni

W Juniper Ridge Opal kopalni, w górach w południowo-wschodniej Oregon możesz polować na opale ognia. Opłata za kopanie, od 2011 r. wynosi £162 na osobę na dzień lub na jeden galon wiadro, co nastąpi najpierw. Ponieważ Kopalnia jest małe, kopania strony są ograniczone do 6 lub mniej, i rezerwacje są wymagane. Kopalnia jest w okolicy pustyni zdalnego, więc trzeba będzie przynieść żywności i wody. Travel Channel wspomniany jałowca Ridge Opal mój jeden America's top 10 skarbów hot spotów.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net