Mój kot ma łupież i czarne plamki w jego futro

06/20/2010 by admin

Mój kot ma łupież i czarne plamki w jego futro


Koty, jak inne zwierzęta, mogą rozwijać choroby skóry, które powodują płatków lub czarne plamki. Koty często rozwijają suchą, łuszczącą się skórę, które mogą być wyświetlane jako łupież w ich futro. Może to nastąpić w sezonie jak powietrze staje się włosów w miesiącach zimowych. Koty mogą mieć czarne plamki w ich futro, które są zwykle objawem pcheł. Oba te warunki mogą być łatwo leczyć w domu.

Przyczyny suchej skóry

Sucha skóra na koty często występuje na ich pleców lub w pobliżu podstawy ich opowieść, zauważa stronie kana¯ Cat. Suche powietrze i ubogiej diety są zarówno przyczyny suchej skóry u kotów. Ponadto koty, które mają nadwagę są czasami niesłabnący wobec szambelan królewski osobiście prawidłowo, powoduje suchość skóry. Kot z suchą skórą może mieć stan skóry, znany jako Cheyletiella. Jeśli twój kot sucha skóra i płatki utrzymują się, należy zgłosić się do lekarza weterynarii.

Leczeniu suchość skóry

Wiele zwierząt domowych szampony są zaprojektowane w leczeniu suchej skóry i wymagają, że twój kot wsiąka w szampon na kilka minut do pracy. Czyszczenie szczotką twój kot często usunie swędzenie skóry martwe i stymulują naturalne oleje w twój kot skóry. Wykorzystanie nawilżacza w domu, aby dodać wilgoci na suche powietrze. Dużo kot żywność zawiera omega-3 kwasy tłuszczowe, które wyeliminuje skóry suchej; Ponadto kwasy omega-3 są dostępne w sklepach zoologicznych lub lekarza weterynarii.

Czarne plamki

Koty szambelan królewski osobiście tak często że można nie zauważyć pchły na ich skóry lub futra. Zamiast tego można zauważyć małe czarne plamki, które wyglądają jak brud. Te czarne plamki są faktycznie odchody pcheł, zauważa stronie kana¯ Cat. Aby przetestować, zebrać kilka plamki w tkance i dodać kroplę wody; Jeśli plamki czerwone jak krew, są odchody pcheł. Te odchody prawdopodobnie są również obecne w twój kot pościel. Innych oznak pcheł to nadmierny drapanie i uwodzenie.

Usunięcie pcheł

Pchły są uciążliwe dla zwierząt i ich właścicieli, ale również są stosunkowo proste do usunięcia. Wiele leków skutecznych pcheł może być umieszczony między łopatkami twój kot raz w miesiącu do zabijania i zapobiegać pchły. Leki te są dostępne od lekarza weterynarii lub pieścić dom towarowy. Można również wybrać alternatywne over-the-counter leków lub pchłą szampon. Także trzeba będzie usunąć pcheł ze środowiska twój kot. Próżni wszystkie wyłożone wykładziną podłogi i mebli tapicerowanych w domu. Opróżnić zawartość próżni w plastikowej torbie i szczelnie ją, a następnie natychmiast umieścić go na zewnątrz. Prać w gorącej wodzie wszystkie ubrania i pościel twój kot ma wejść w kontakt z.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net