Można ubezpieczyć samochód zarejestrowany brytyjskiego we Francji?

06/23/2010 by admin

Można ubezpieczyć samochód zarejestrowany brytyjskiego we Francji?

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć to niemożliwe zapewnić, że brytyjski zarejestrowanych samochodów we Francji. Ale istnieją sposoby pozwalają prowadzić samochód w pełni ubezpieczone, nadal za pomocą brytyjskich rejestracji, na pobyt lub nawet na stałe.

Musisz mieć ubezpieczenie

Musisz mieć co najmniej trzeci ubezpieczenie OC do jazdy samochodem w Francji, podobnie jak nigdzie indziej. Jest to wymóg prawny i bez ubezpieczenia może stać się bardzo kosztowne, jeśli wziąć udział w wypadku.

Jazdy do Francji

Turystów i odwiedzających można wziąć samochód zarejestrowany brytyjskiego do Francji na wakacje i krótkie pobyty bez żadnego problemu. Zgodnie z przepisami europejskimi brytyjski ubezpieczenia rozszerza do Francji w tym okresie. Jak długo trwa termin jest bardzo niejasne, bo władze nie wiem właściwie, kiedy pojazd faktycznie przekroczył granicę.

Prowadzenie auta we Francji

Zgodnie z prawem francuskim jeśli właściciel samochodu jest miejsce zamieszkania we Francji, on musi ponownie zarejestrować swój pojazd z francuskim tablic rejestracyjnych po okresie karencji trzy miesiące. Ponownie władze nie rzeczywiście wiedzieć, kiedy pojazd wjechali do kraju, ale policja może również zauważyć, jeśli pojazd obcych pozostaje przez długi czas w jednej okolicy.

Tymczasowe ubezpieczenie

Francuskiej firmy będzie ubezpieczyć samochód tylko na kilka dni, wystarczająco długo próba formalności aby zmienić rejestracji.

Rozwiązania

Jeśli właściciel samochodu nie mieszkającymi we Francji, to nie należy ponownie zarejestrować go z francuskim tablic rejestracyjnych. Więc może masz samochód zarejestrowany jako jest własnością znajomego lub członka rodziny lub nawet firmy, w Wielkiej Brytanii, który brytyjski ubezpieczenia i następnie "pożyczki" pojazdu do Ciebie. Oczywiście Twoje imię musi być w umowie ubezpieczenia jako dodatkowy sterownik.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net