Najlepsze zestawy hamulcowe

08/06/2016 by admin

Najlepsze zestawy hamulcowe


Czy jesteś amatora lub professional, niezawodne i bezpieczne zestaw hamulce są istotne nie tylko wydajność, ale także bezpieczeństwa. Zestawy hamulcowe rowerów są w różnych kawałków. Możesz kupić zestawy z dźwignie i buty dołączone lub kit specjalnie zaprojektowany do przewodów hamulcowych. Jeśli ci specjalizują się w pewnej dyscypliny--jak Trial rowerowy lub BMX racing - wtedy może trzeba zainwestować w zestaw na zamówienie. Ale nawet jeśli nie specjalizują się, są dostępne zestawy, które pasują do modeli uniwersalnych i systemów hamulcowych.

Bęben hamulcowy ZESTAWY

Najlepsze zestawy hamulcowe


Dla użytkowników rowerów, którzy wymagają Cały zestaw hamulców może być znacznie tańsze i łatwiej zainstalować zestaw, który ma wszystkie elementy dołączone i gotowe do. Te tańsze zestawy są prawie zawsze hamulce tarczowe, które oznacza, że nie są tak silne i wiarygodne, jak hamulec tarczowy zestawów i są bardziej podatne na blaknięcie i osłabienie. Jednak pasuje większość ramek i są dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy jeżdżą dla przyjemności, a nie dla sportu. Większość zestawów perkusyjnych rowerowe hamulec składa się z dźwignia do sterówkę, but naciskają na kole i kabel do przyłączenia się do dźwigni i butów. Większość zestawów mają także zaciski, które posiadają buta w miejsce, spokojnie i bezpiecznie. Sportowe Bell jest jedna firma że producenci kompletny hamulcowe zestaw zawierający buta, dźwigni, zaciski i kable. Zestaw może być używany na przednie lub tylne koła i sprzedawany jest w różnych kolorach, w tym białym, czarnym i srebrnym.

Zestawy hamulcowe

Jeśli chcesz dostosować rower wyścigowy lub testujemy, następnie trzeba będzie dostosować konkretnych aspektów systemu hamulców. Jednym z aspektów, które powinny być zmieniane jest przewodów hamulcowych. Zestawy są w różnych kształtach i rozmiarach. Rowery górskie, na przykład, użyć specjalnie zaprojektowany wewnętrzny hamulec przewody, które mają bardzo konkretne końcówki i złączki. Przewodów hamulcowych zamkniętych, z drugiej strony, są zamknięte przez ochronną; Mimo, że to poprawia życie kabel oznacza to, że kabel jest znacznie trudniej zmieścić. Stronie internetowej Wielkiej Brytanii rowery Bonthrone dodaje również, że przy wyborze zestawu kabel należy dbać, aby sprawdzić rozmiar kabla: "przewody hamulcowe nie są wymienne. Potrzebujesz innego typu kabel dla każdego - główną różnicą jest sposób pasują na koniec kabla." Firmy Clarks i Jagwire zapewniają zestawy, które obejmują kable, odlewy i osłony, jak również okucia i O-ringi do montażu.

Zestawy hamulcowe Disc

W przeciwieństwie do bębna hamulca zestawów tarczowych układów hamulcowych są przeznaczone dla profesjonalnych zawodników i tych ustawień zaawansowanych lub drogie. Jak sama nazwa wskazuje, hamulce tarczowe się oddzielny dysk (głównie wykonane z ceramiki), a zaciski są również dołączone do płyty przez mechanizm hydrauliczny. Oznacza to, że hamulce są bardziej wydajne, niezawodne i mogą zatrzymać rower znacznie szybciej niż bęben hamulcowy system. Niektóre systemy hydrauliczne hamulce tarczowe są również sprzedawane z przekładni aby uniknąć bałaganu na kierownicy: Shimano to jedna firma, która sprzedaje zintegrowany hamulec i zestawów narzędzi wykonane z aluminium uwydatniony i smarowane olejem mineralnym.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net