Najmocniejszy wzrastanie roślin, które można rozwijać w doniczce

09/16/2011 by admin

Najmocniejszy wzrastanie roślin, które można rozwijać w doniczce

Najmocniejszy wzrastanie roślin na świecie jest bambusa, które mogą być uprawiane w pojemniku lub puli. To odnotowano uprawy 47.6 cali w ciągu jednego dnia, według strony internetowej amerykański bambusa.

Względy

Oczywiście przeciętny bambus roślina rośnie w doniczce nie wzrośnie 47 cali w dzień, czy przechowywane wewnątrz lub na zewnątrz. Rekordowe bambus był prawdopodobnie wzrosła w optymalnych warunkach na zewnątrz z doskonałe warunki słońca, wody i gleby. Bambus, uprawiana w doniczce wciąż rośnie szybko, ale wielkość puli ogranicza wzrost roślin; uprawiane w pojemniku bambus ustaje wzrost około 15 metrów wysokości.

Identyfikacja

Aby określić dokładnie szczep bambusa, specjalisty bambusa. Tam są szacowane na około 2.000 odmiany zarejestrowane do tej pory. To jest korzystne, aby uzyskać opinię specjalisty, bo różne odmiany rosną w różnym tempie.

Nieporozumień

Roślin wprowadzanych do obrotu, jak Lucky Bamboo, który często jest sadzony w garnku lub wazonie z wodą i kamieni, jest niepowiązanych do prawdziwego bambusa. Roślina ta jest houseplant w rodzinie draceny. To wymaga innej pielęgnacji i nie wzrośnie prawie tak szybko jak bambus.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net