Najwyżej oceniane zera kolei kosiarki

02/17/2010 by admin

Najwyżej oceniane zera kolei kosiarki

Jeśli masz trudności z koszenia rozległy trawnik, która jest pełna zwrotów akcji, odwraca się i przeszkód, zerowy promień kolej konna kosiarka może być to, czego potrzebujesz. Zero kolei kosiarki funkcji cztery obrotowe koła, który pozwala im wobec obracać w ich ślady. To eliminuje ten potrzebować wobec zrobić szeroki, czasochłonne włącza kiedy chcesz zmienić kierunki i pozwala ty wobec łatwo poruszać się w ciasnych miejscach. W przeciwieństwie do standardowych jazda Kosiarki do trawy zero kolei modele cecha dwa boczne dźwigni sterowania, w przeciwieństwie do kierownica i pedały.

Toro TimeCutter Z4200

Według konsumentów zasobów i technologii internetowej Galt Tech Toro TimeCutter Z4200 jest, zero profesjonalnych kolei kosiarka, który można dostać za mieszkalny cena około £1,625. Kosiarka ma szerokość cięcia 42-calowy; wysokości regulowane ostrze pozwala do cięcia trawy się między 1 1/2 i 4 1/2 cali; i pochodzi z pakowania, Wycinak słomy i rozładowywanie stronie możliwości, co oznacza, możesz zebrać twój wycinki, rozłożyć je na trawniku lub strzelać je na bok. U podstaw TimeCutter Z4200 jest 19-moc silnika OHV Kohler, którym można sterować z hydrostatyczną skrzynią biegów. Oprócz mocy cięcia kosiarka zapewnia mnóstwo komfortu, jak to ma wysokie oparcia i regulowane podłokietniki.

John Deere EZtrak Z225

John Deere EZtrak Z225 jest jednym z najlepszych mieszkalnych zero kolei kosiarki dostępne, Galt Tech zauważa. Kosiarka posiada Briggs 18,5 moc i Stratton chłodzony powietrzem silnik, który jest w stanie napędzać EZtrak Z225 do maksymalnej prędkości 7 km/h. podobny do TimeCutter Z4200, kosiarka korzysta z hydrostatyczną skrzynią biegów, ma 42 cali szerokość cięcia i funkcje o wysokości regulowane ostrze. Jednak, według technologii Galt, EZtrak Z225 regulacja wysokości system umożliwia dostosowań w przyrostach jedna czwarta cala, zapewniając wysoki stopień dokładności koszenia. Ponadto można ustawić dźwignie stronie na tym zero kosiarka kolei w trzech różnych wysokościach, co pozwala na optymalne sterowanie komfort. Od 2010 roku kosiarka kosztuje około £1,820.

Lazer Exmark dalej Z

Podczas gdy producenci projekt dwóch poprzednich modeli zero kolei Kosiarki do użytku domowego, Exmark następny Z Lazer jest maszyną handlowych koszenie trawy. Kosiarka ma spawane, rurowy korpus ze stali, przestronne 12 galonów zbiornika paliwa i jest dostępna z silnikami od 23 do 34 koni mechanicznych. Odkryty produkt zasobów strony internetowej trawnik Doradca notatki Exmark następnego Lazer Z jest niski utrzymanie i trwałe, a jego system hydrauliczny pozwala na sprawne działanie, nawet podczas koszenia na wzgórzach. Kosiarka kosztów między £6500 i £9,750 od 2009 roku, z 48, 52, 60 i 72-calowy cięcia szerokości.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net