Narzędzia do opracowywania

10/08/2012 by admin

Narzędzia do opracowywania

Najwyższych wieżowców, solidną mostów i najbardziej fascynujących zabytków rozpoczął z prostego rysunku. Architektów lub inżynierów odpowiedzialnych za montaż konstrukcji z narzędzi służących do opracowywania mapy plany na desce rysunkowej. Wspólne narzędzia, takie jak ołówki, Kątomierze, opracowanie trójkąty, opracowanie kompasy i inne są używane do szkicu dokładne struktury budynku plany. Za pomocą tych narzędzi jest jedną z podstaw, które profesjonalistów w branży budowlane nauczyć. Jeśli zamierzasz pójść w ich ślady, uczenie się, jak używać narzędzia redakcyjne jest pierwszym krokiem.

Prawo farbują

Wiedzieć, jaki rodzaj ołówek do użycia podczas szkicowania. Istnieją trzy podstawowe ołówki używane. Pierwszym z nich jest 6H .5mm ołówkiem. Ten ołówek jest używany do linii podstawowej rysunek szkic. Ciemniejsze ołówki jak 2 H 9 mm są stosowane do zagęszczania i przyciemnić zewnętrznej linii rysunku. .5mm ołówek z ratingiem prowadzić ciemniejsze zazwyczaj jest używana aby dodać napis szkice i planu.

Kątomierz

Rysunek dużo kąty są wymagane przy opracowywaniu. Szkicowanie te odręczne jest niezwykle trudne. Narysować o określony kąt, pozycja Liniały kątomierz z wierzchołka linii prostopadłej lub kąt prosty. Zaznacz wierzchołek za pomocą pomiarów części łuku kątomierza. Użyj linijki narysować linię prostą w kierunku tego znaku.

Kompas

Kompas jest używany do tworzenia idealnie tworzą łuki w rysunku. Rozerwać kompas nogi do prawidłowej odległości od siebie. Miejsce odśrodkowe punktu w centrum planowane łuku. Przytrzymaj narzędzie mocno jedną ręką i używać rewanżu, ołówkiem na to, aby narysować łuk. Obróć kompas do wykonania łuku okręgu przy użyciu drugiej strony twist góry kompas. To ważne, że punkt odśrodkowe nie ruszana narysować łuk dokładne.

T-Squares

T ma gigantyczny, wystające władca zamontowane na bazie rękojeści jak. To narzędzie jest zamontowane na opracowanie tabeli lub zarządu. Zabezpieczenia bazy na górnej krawędzi tabeli. To pozwoli Ci do slajdów t całej tabeli rysować dokładne i proste pionowe linie. Inny t mogą być zamontowane na stronie tabeli dla linii poziomych.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net