Naturalny środek odstraszający mrówka w domu

12/21/2012 by admin

Naturalny środek odstraszający mrówka w domu


Mrówki są częstym problemem w domach i budynkach w całym kraju. Wkraść się przez małe otwory i atakują z siłą armii miniaturowe. Zwalczanie ich może wydawać się niekończącym się problem. Znalezienie naturalnych metod do odparcia mrówki mogą nie utrzymać domu mrówka darmowe, ale będzie zmniejszyć szanse inwazji ant. Należy pamiętać, że wiele gatunków mrówek są znane do wejść domów i co działa przeciwko jednemu może nie działać przeciwko innym. Może trzeba zrobić trochę eksperymentować przed znalezieniem Metoda, która działa.

Czystość i blokowanie

Naturalny środek odstraszający mrówka w domu


Czystość jest jedna metoda, która będzie działać przeciwko różnego rodzaju mrówki, bo to jest wyeliminowanie wszelkich źródeł żywności i wody. Obejmuje to, przechowywania żywności i kosza w bezpieczne pojemniki, czyszczenie wszystkich powierzchni kuchennych i odkurzanie codziennie. Miejsce barierę wokół rośliny, Karma dla zwierząt domowych miski i inne przedmioty, które mogą przyciągnąć mrówki. Przeszkody mogą być tworzone za pomocą lepkich substancji, takich jak dwustronne taśmy lub umieszczając mydłem fosy wokół elementu. Użyj uszczelniać do uszczelniania pęknięć, które mogą umożliwić mrówki wejścia do domu. Należy również naprawić nieszczelności i zastąpić drewno mokre lub zgniłe wyeliminować źródła wody dla mrówek.

Naturalne bariery

Naturalny środek odstraszający mrówka w domu


Liczba elementów uważa, że aby zapobiec mrówki z wejściem do domu, gdy są one umieszczone na lub w pobliżu mrówki punkt wejścia lub gdzie mrówki są najbardziej aktywne. Większość z tych substancji są bardzo aromatyczne i uważa się, że one zakłócać zdolność mrówki do zapachu i znaleźć jedzenie. Lista zawiera cynamonu, ząbki czosnku, fusy, torebki z herbatą miętową, liści mięty zgnieciony, ząbki, czarny pieprz, gorzkie ogórki plastry, liść laurowy i pieprz cayenne. Podczas korzystania z ząbków czosnku, trzeba będzie najpierw obrać ząbki i zastąpić je po dzień lub dwa. Płynów takich jak olej cytrusowy, Sosna olej lub cytryny sok również będzie działać, gdy umieszczone na wacik. Mrówki nie przekroczy linie kredą na ziemi.

Rośliny doniczkowe

Naturalny środek odstraszający mrówka w domu


Liczba roślin dom pracy jako odstraszające naturalne mrówka podczas uprawy. Jak naturalne bariery rośliny te wydają się być bardziej aromatyczne, które mogą być co trzyma mrówki od nich. Według Nicole Faires, autor "Świadomego życia: The Ultimate Homesteading Guide," koci kwiatek, mięta, Wrotycz pospolity i mięta polej powstrzyma mrówki z obszaru. Można również spróbować papryczki chilli, lawenda, bazylia, czosnek, Wrotycz pospolity i eukaliptusa.

Ant szlak hormonalną

Niektóre gatunki mrówek opuszczenia trasy zapach, które pomagają Przewodnik inne mrówki w ich kolonii do źródeł żywności i wody. Zaburzenia tej trasa będzie czasami zachować mrówki z powrotem do domu. Entomologami Jeffrey Hahn i Phillip Pellitteri zalecamy łagodnym roztworem octu i wody do zakłócania szlaku mrówek. Niestety według Texas A & M entomologami Bastiaan M. Drees i Bil Summerlin, rozpylanie mrówka trasy może czasami powodować problem gorzej. Gdy używany na mrówki Faraona, na przykład, kolonie podzielić i pogorszyć.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net