Pachnące kwiaty, które rosną w Południowej Florydy

10/27/2011 by admin

Pachnące kwiaty, które rosną w Południowej Florydy

South Florida oferuje tropikalny klimat, który pasuje do wielu różnych pachnące kwiaty, kwitnące krzewy i drzewa kwitnące. South Florida waha się od U. S. w departamencie rolnictwa roślin twardość strefy 10a przez 10b. Zimą temperatura w strefie 10a można dostać zimny jak-1.11 stopni C. Jednakże temperatury w strefie 10b rzadko spada poniżej zera, z większości niskich zimowych począwszy od 1,66 4.44 stopni C.

Lablab

Lablab, znany również jako Dolichos lablab, nosi efektowne i pachnące, jasne fioletowe kwiaty. Po kwitnących, wytwarzają seedpods płaskie, fioletowy. Fasola z tego kwitnienia winorośli są jadalne, gdy świeże i są uprawiane w południowej Azji i Afryki jako uprawy, ale są one toksyczne przy suszeniu. Lablab rośnie jako krótkotrwałe roczne w Południowej Florydy i kwiaty wiosny do jesieni. Robi najlepsze w półcieniu.

Jaśmin

South Florida jest domem dla wielu różnych rodzajów jaśmin, tym różowy jaśmin i konfederatów jaśmin. Różowy jaśmin funkcje pachnące białe kwiaty, które kwitną w okresie zimowym na Florydzie. Roślina ma najlepsze w pełnym słońcu lub półcieniu. Konfederacji jaśmin posiada również białych kwiatów, ale przede wszystkim wiosną kwitnie. Niektórych odmian zarówno odmiany wytwarzają światło różowe kwiaty.

Magnolia

Magnolie wahają się od dużych krzewów do dużych drzew; ponad 80 odmian Magnolie produkcji efektowne, pachnące kwiaty, które może być biały, różowy, fioletowy, zielony lub żółty. Funkcja Magnolie w południowej Florydzie jako dekoracyjne cieniu drzew. Magnolia ogórek jest szczególnie dobrze nadaje się do Południowej Florydy, gdzie jego pachnące kwiaty są koloru jasnożółtego. Mocne słońce uniemożliwia rozwój pełni kolor.

Gardenia

Liczba odmian gardenia rosną dobrze w południowej Florydzie. Podobne do niektórych form jaśmin, gardenia posiada pachnące, białe kwiaty. TAHITIAN gardenia lub Gardenia taitensis, jest słońce tolerancyjny odmiany, która toleruje również wysokiej zawartości soli i wapiennych glebach. Złoty gardenii i Gardenia tubifera również rozwijać South Florida.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net