Pianino Kawai Ge30 fortepian vs Yamaha C2

10/14/2011 by admin

Pianino Kawai Ge30 fortepian vs Yamaha C2


Kawai Ge 30 i fortepian Yamaha C2 są oba fortepiany. Obie mają na celu dać bogate, pełne, przyjemny zdrowy i piękny wygląd. Mimo, że różnice między nimi są niewielkie, one istnieją.

Rozmiar

Rozmiar jest największa różnica znajdziesz porównując Kawai GE 30 i fortepiany Yamaha C2. Yamaha jest fortepian, pomiaru 5 stóp, 8 cali długości. Kawai jest baby grand, pomiaru 5 stóp, 5 cali. To daje Kawai więcej elastyczność i łatwość użycia w otoczeniu domu.

Funkcje

Mimo że Kawai GE 30 jest mniejszy, nie sacrifice dźwięku. Oferuje on mocny dźwięk i Millenium III akcji z włókien węglowych. Yamaha opracowane własne unikalne tłoczonego aluminium stopu działania szyny, która zapewnia długotrwałe działanie rozporządzenia. Oba fortepiany wyposażone są w piękne drewniane szafki, i obydwaj przyprawia dla klimatu ich przeznaczenia.

Względy

Oba fortepiany zapewni lat bogaty, piękny dźwięk i wygląda dobrze dla Twojego domu. Jeśli rozmiar jest brane pod uwagę, Kawai oferuje właścicielom większą elastyczność w jego mniejszy rozmiar. Istnieje również kilka niewielkich różnic w produkcji praktyk między Kawai i Yamaha. Yamaha jest jednym z niewielu producentów fortepian, które produkuje własną młoty, natomiast Kawai używa Neotex na jego powierzchni klawisza. Oba fortepiany wyposażone są w pełny pedału.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net