Początek objawów choroby Alzheimera

03/19/2016 by admin

Początek objawów choroby Alzheimera
Najwcześniejszych objawów choroby Alzheimera często rozwijają się wolno i dlatego łatwo pozostać niezauważone lub uzyskać kredą na starzenie. To, co wielu nie zdają sobie sprawy jest to, że utrata pamięci, który zakłóca zdolność do funkcji nie jest normalne i, w rzeczywistości, może być objawem choroby Alzheimera. Wczesna diagnoza i interwencja medyczna może znacznie poprawić jakość życia dla osoby z chorobą Alzheimera i poszkodowanego opiekuna.

Utrata pamięci

Utrata pamięci krótkoterminowej lub ostatnich, która utrudnia zdolność do wykonywania rutynowych zadań jest wspólne wczesnym objawem choroby Alzheimera. Zapominając o nazwę, numer telefonu lub niedawnej rozmowy są przykłady. Ta utrata pamięci może się rozwijać do zapomnienia, gdy chodzi o codzienne zadania, takie jak gotowanie i sprzątanie, lub z języka retencji, gdzie słowa są po prostu zapomniane lub nieodpowiednie słowa są podstawiane do punktu, gdzie zdania nie mają sensu. Nie jest rzadkością w przypadku osób z początku Alzheimera zgubić rzeczy i/lub umieścić je gdzieś, gdzie nie należą, takie jak szczotka do włosów w lodówce.

Zamieszanie i dezorientacja

Zamieszanie związane z czasu i przestrzeni jest inny wspólny znak początku Alzheimera. Osoba może opuścić dom i zapomnij o jego przeznaczenia lub zgubić na znajomą drogą. Ten dezorientacja również można chwycić w sprawach wymagających wyrok, który może uczynić go ubierać się niewłaściwie, brakuje regularne spotkanie lub zapomnieć, co robi połowie zadania. Abstrakcyjne myślenie, również mogą paść ofiarą tego zamieszania, które można zobaczyć podczas wykonywania podstawowych dodawania i odejmowania, bilansując książeczki czekowe, lub nawet zapominając znanych numerów.

Zmiany osobowości

Szanse w osobowości i nastroju i zachowania może być również oznaką wcześnie Alzheimera. Te wahania nastroju mogą często być nagły i być całkowicie z charakteru, takie jak dawniej niefrasobliwe osoba nagle staje się straszne i podejrzane. Inni mogą stracić ich pragnienie, aby angażować się w działalność że kiedyś miłość i zamiast stać się pasywne i bezinteresownej.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net