Pomysłów, jak przerobić wykończenia mosiądzu łóżka

11/05/2011 by admin

Pomysłów, jak przerobić wykończenia mosiądzu łóżka


Tak duża mosiężna łóżku jest w potrzebie makeover. Prognozę budżetu i albo uruchomić DIY projektu Renowacja lub zadzwonić do lokalnego odnawiania firmy. Sprawdź, czy Twoje łóżko jest mosiądzu lub brązem; dwa materiały wymagają różnych odnawiania. Ponadto należy pamiętać, że można "przerobić" wygląd mosiądzu z wyczerpujący czyszczenia i polerowania, ale będziesz musiał opuścić wszelkie replating do profesjonalistów.

Malarstwo

Malarstwo łóżko z mosiądzu jest ambitny projekt, ale można osiągnąć doskonałe efekty, jeśli uważnie śledzą wszelkie niezbędne czynności: czyszczenie, obróbka wstępna, podsypka, malarstwo i lakier. Może chcesz ćwiczyć po raz pierwszy na mniejszy element mosiężny, takie jak lampy, przed przejściem do ramy łóżka mosiądzu lub zagłówkiem. Ponieważ mosiądz, podobnie jak innych stopów miedzi, jest narażone na korozję, jest niezbędne do wstępnej obróbki metalu przed zastosowaniem bezpośrednio kolor farby. Usunąć wszelkie oleju lub gleby z gruntownego czyszczenia. Piasek powierzchnia do usuwania korozji. Stosuje się epoxy primer i pozostawić do wyschnięcia przed zastosowaniem twój wybrany odcień farby. Po wyschnięciu pełni farby, zastosować jasne poliuretanowy lakier dla długotrwałego i trwałe wykończenie.

Intensywne polerowania

Jeśli masz łóżko mosiądzu i po prostu trzeba przywrócić jego oryginalny połysk, spróbuj intensywnie polerowanie ramy łóżka. Dać ramki gruntownego czyszczenia z najlepszych klasy stali wełny można znaleźć, najlepiej 0000, do usuwania śmieci, brud i korozji. Użyj usuwania farby oszczędnie i postępuj zgodnie z Polski wysokiej jakości mosiądzu lub jubilera rouge. Po już wypolerowany Zakończ, aby jego optymalny połysk, zdecydować, czy chcesz zastosować klej poliuretanowy. W ten sposób pieczęć w połysku i wymaga mniej konserwacji. Jednak niektóre znaleźć poliuretan daje tańsze wyglądające wykończenie, które staje się nudne z czasem. Jeśli nie dodać wszelki nawierzchnia, należy regularnie czyścić i Polski łóżku kilka razy w roku do utrzymania dziewiczy i naturalny połysk mosiądzu.

Profesjonalne opcje

Jeśli twój zagłówkiem mosiądzu wymaga remontu kapitalnego, rozważyć dostosowanie go do profesjonalnych metalowe wykończenie firmy. Jeśli masz łóżko mosiądzu, zawodowym może być możliwość przywrócenia jej oryginalnego piękna poprzez intensywne polerowania, oferujących szeroki wybór żyrandoli z bardzo błyszczące postarzane matowe. Może się okazać, że Twoje łóżko jest i nie mosiądzu, łatwo dostrzegalne przez "test magnes"; mosiężny jest nie magnetyczne. W takim przypadku możesz się replate łóżko, w mosiądzu lub innego metalu, nikiel. Replating proces musi być podejmowana przez specjalistów, obejmujących zanurzenie w kąpieli naładowanych elektrycznie. Nawet jeśli zdecydujesz, że wolisz łóżko malowane dowolne wykończenie metaliczny, możesz jeszcze skonsultować się ze specjalistą. Skali projektu malarstwo i skomplikowanych konstrukcji wielu mosiądzu łóżka może utrudnić kapać znaki do sterowania dla niedoświadczonych malarzy. Poprosić o szacunki w lokalnych auto ciała malarstwo sklepów.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net