Pomysły dla raportów poprawy jakości szpitala do sprzątania

06/09/2012 by admin

Pomysły dla raportów poprawy jakości szpitala do sprzątania

Czyste, zdezynfekowane Szpitale mają kluczowe znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa pacjentów, obniżenie przenoszenia wirusów zakaźnych i ograniczenia transmisji bakterii. Rutynowe stosowanie raporty sprzątania może pomóc obszarów problemowych miejscu i pomóc w ocenie udoskonalenia procesów, które zachęcają do przystępowania do czyszczenia wytycznych. Najbardziej udanych poprawy jakości sprawozdawczości metod do sprzątania szpitala zabiegać o informacje zwrotne od wielu pracowników szpitala i pomagają krytyczne nadzoru tych podstawowych jeszcze krytycznych funkcji w każdym szpitalu.

Zgłoszeniowych

Stworzyć system, który pozwala na pracowników szpitala, pielęgniarek, lekarzy i personelu do dziennika dodatkowe raporty nieczyste obszarów lub niebezpiecznych sytuacji. Ten mechanizm sprawozdawczości powinny być dostępne cały dzień i najlepiej za pośrednictwem sieci komputerowej w szpitalu. Zgłoszeniowych należy szybko wysyłki czyszczenia załogi i oceny źródeł rutynowego sprzątania obawy. Na przykład jeśli raporty są rutynowo rejestrowane o jakości sprzątania w poczekalni pacjenta, rozważyć regulacja częstotliwości lub intensywności czyszczenia sesje.

Czas, sprawozdawczość zarządcza

Dobrze zarządzanej załogi sprzątanie są w stanie zapewnić szybkie sprzątanie do zapewnienia pokrycia pełnego szpitala. Śledzić wydajność czyszczenia załogi poprzez łatwy w zarządzaniu listy kontrolne, które są przekazywane do systemu rejestrów w szpitalu. Te listy kontrolne powinny wskazywać nazwisk pracowników, obszary oczyszczone i świadczonych usług. Jeśli to możliwe ten zgłoszenie powinno odbywać się w czasie rzeczywistym za pośrednictwem urządzenia przenośnego komputera ręczne pozwala czasu. Sprawozdania te należy weryfikować w celu zapewnienia, że wszystkie wymagane zadania oczyszczania są wykonywane w ramach czasowych wymagane.

Kontroli jakości sprawozdawczości

Ustanowienia nadzoru i jakości przeglądu procesu zgłaszania. Przypisać pracowników szpitala do przeglądu sprzątanie zadań i skuteczności. Za bieżące kontrole za pomocą sprzątanie zarządzania do przeprowadzania kontroli. Wykorzystują inspektorzy z innych oddziałach szpitalnych do prowadzenia kontroli na miejscu i bardziej kompleksowe sprzątanie Opinie. Wyposażyć wszystkich inspektorów z narzędzia analizy, które mogą wykryć bakterie i zanieczyszczenia na rzecz zapewniania jakości.

Jakości obsługi klienta

Zapewnić klientów w szpitalu, lub pacjentów, są zadowoleni ze świadczonych usług sprzątania. Rozpowszechniania ankiety satysfakcji klienta u pacjentów po złożeniu zamówienia lub pocztą. Zabiegać o opinie i oceny ich sprzątanie doświadczenie oparte na postawy pracowników, usługa razy i skuteczności. Umożliwić pacjentom dodawać komentarze i odesłać formularz za pośrednictwem strony trzeciej do zapewnienia anonimowości i przejrzystości.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net