Pomysły dla żydowskiej sztuki idealna rzemiosła

09/06/2011 by admin

Pomysły dla żydowskiej sztuki idealna rzemiosła

Święta zrobić za doskonały czas do zaangażowania się w pewne projekty żydowskiej sztuki i rzemiosła. Te projekty mogą przynieść rodziny razem i pomóc uczyć dzieci o znaczeniu świąt. Wszystko czego potrzebujesz to kilka artykułów gospodarstwa domowego i niektóre przedmioty w sklepie rzemiosła, i będziesz gotowy zacząć.

Star of David wiszący Ornament

Aby ornament Star of David, trzeba lśniący niebieski papier, karty, biały czyszczenia rur i wątek. Wyciąć trzy równej wielkości koła, jeden z karty i dwa z niebieskiego papieru. Przyklej niebieskie kółka do każdej strony koła papier błyszczący stron skierowane na zewnątrz. Kłuć się mały otwór w górnej części okręgu. Kształt PRZEPYCHACZ do trójkąta równobocznego. Miejsce kciukiem i palcem wskazującym na środku jeden bok trójkąta, szczypta i pociągnij lekko do przodu. Powtarzaj z trójkąta w innych dwóch stron do tworzenia sześcioramiennej Star of David. Krawat jeden koniec wątku na jednym punkcie gwiazdy i wyciągnąć go przez otwór w kole niebieski krawat off. Drugi koniec nitki umożliwia hang ornament.

Chanuka dekoracyjne świeca

Do tego dekoracyjne świeca, musisz jakiś papier biały, błyszczący złoty papier, rurkę pusty papier toaletowy, niebieski znacznik i małe drewniane lody łyżki. Wyciąć kawałek białego papieru wystarczająco szeroka owinąć wokół rur papieru i wystarczająco długo rozszerzyć o pół cala przeszłości końce rury. Przyklej papier do rury, a następnie podwinąć fragmenty rozszerzone na końcach. Z łyżki lody jako szablony śledzenia dwa kształty, przypominające płomienie na plecach złota papieru. Wycięte kształty i przyklej je do każdego boku łyżką. Udekorować rury z gwiazd z David i inne wzory z niebieski znacznik. Więc "płomień" część jest widoczna na klej drewnianą łyżką do wnętrza rury.

Rosz Haszana Apple powitanie karta

Na Rosz Haszana, nowy rok żydowski jabłka są symbolem nadziei. Zrobić jakieś domowe Rosz Haszana kartki za pomocą prawdziwe jabłko. Poza tym apple musisz widelcem, płyt styropianowych, farby, papier, brokat i markerów. Pokroić jabłka na pół i trzymać widelec w rundzie strony do działania jako uchwyt. Wlać farby na talerze. Karty należy złożyć na pół. DIP nacięcie po stronie Apple w farbie i pieczęć to na awersie karty. Dodać brokat, chociaż jest jeszcze mokry. Gdy jest sucho, dodawać ozdobniki i pozdrowienia z kolorowych znaczników.

Baby żywności Jar Menora

Aby ten menory, musisz dziewięć czysty dziecko słoiczków z etykietami usunąć wraz z wacików bawełnianych, cekiny, brokat, mieszkanie dwustronne klejnotów, klejnot naklejki i dziewięciu herbaty światła. Rozprzestrzeniania się klej wokół dziecka słoiczków z wacików bawełnianych, a następnie dodać brokatu, cekinów i innych ozdób. Miejsce lampki w słoiki i wyrównać poziomo, wszędzie tam, gdzie chcesz wyświetlić menory.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net