Pomysły na morskie Bridal Shower

04/06/2012 by admin

Pomysły na morskie Bridal Shower

Morskie bridal shower pomaga przygotować oblubienicą morza miłości dla jej małżeństwa. Panna młoda i pan młody może być zapalonych żeglarzy należących do klubu jachtowego. Może mają zaplanowane specjalny miesiąc miodowy na statku wycieczkowym. Sam ślub może nawet mieć motywami. Istnieje wiele pomysłów na morskie bridal shower. Możesz zrobić stronę jako prosty lub jako elegancki, jak budżet pozwala.

Odznaczenia

Udekoruj miejsce dla nowożeńców prysznic w morskie kolory jak czerwony, biały, niebieski i żółty. Zrobić lub kupić nadmuchiwane lub kartonowych zakotwiczeń i umieścić je wokół miejsca. Narysuj Iluminatory okrągłe arkuszy papieru i wiatr je do ściany. Miejsce oprawione zdjęcia panny młodej i pana młodego na plaży lub na łodzi na koniec stoły i stoliki.

Zaproszenia

Zrobić-marynistycznym zaproszenia za pomocą obrazu jachtu na froncie. Dodaj podpis pod zdjęciem, która odwołuje się do morza, jak "Obchodzić młodej wypłynięcie do życia małżeńskiego." Zrobić specjalne "prysznic bilety", które przypominają bilety na rejs jachtem lub statek Goście mogą dostać się do strony. Zawierać informacje ubioru, jeśli chcesz się ubierać się w stylu marynistycznym stroje.

Żywność i napoje

Kontynuować motywami serwująca owoce morza na bridal shower. Kraba ciasta, clam chowder i krewetki koktajlowe zrobić smaczne przekąski marynistycznym. Proste dania jak ryby z frytkami lub sum kanapki zrobić na pyszne posiłki tematyczne. Bardziej formalny bridal shower może obejmują dania, takie jak Homar, Krab pazur lub anioł włos makaron z krewetkami i bazylia. Rum i Koks jest zazwyczaj morskie drinka, ale więcej przygód może chcesz poddać się boja strzał, który składa się z rumu, sok pomarańczowy i odrobiną wiśni. Piwo imbirowe jest stylu marynistycznym napoje dla najmłodszych Gości lub Goście, którzy nie piją alkoholu.

Gry

Zachęcić Gości do obligacji poprzez morskim stylu gry. Znajdź 10 do 15-marynistycznym elementów, takich jak łódź zabawka i miniaturowe butelkę rumu i miejsce każdego elementu wewnątrz torby papierowe. Przekazać worek i zapytać każdego Gościa aby napisać to, co oni myślą, że worek zawiera, upewniając się, że oni wiedzą, że elementy są w stylu marynistycznym. Gości z najbardziej poprawnych odpowiedzi na koniec gry, wygrywa nagrodę. Pictionary to kolejna gra prysznic wesele zaangażowanie, który zmieści się prysznic wesele tematu z morskie elementy. Zapisz te przedmioty na papierki i umieścić je w misce. Podzieleni na dwie drużyny Gości i ma jednego członka z każdej drużyny wybrać kartkę z miski. Każda osoba ma jedną minutę, aby narysować element dla swojej drużyny do odgadnięcia.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net