Pomysły na nauczanie w piątej klasie do konwersji jednostki metryczne

05/05/2016 by admin

Pomysły na nauczanie w piątej klasie do konwersji jednostki metryczne

Pomysły na nauczanie w piątej klasie do konwersji jednostki metryczne

Nauczania do wzmocnienia systemu metrycznego podstawy piątej-równiarki obejmują generatory online konwersji i własny skarpy, konfigurowalny quizy. Wirtualne karty ćwiczeń i gier również uczyć studentów o długości, masy i objętości aspekty metrycznych konwersje z USA standardowej jednostki. Szablony arkuszy metrycznych i quizy są również dostępne online za darmo.

Długości, wagi i pojemności arkuszy

Tworzenie własnych arkuszy metrycznych długości za pomocą arkusza generator świadczone przez stronę taką jak SoftSchools. Określić, ile wierszy i kolumn arkusza czcionka i rozmiar czcionki pragnął. Możesz także mieć odpowiedzi wyświetlane lub nie. Stronie internetowej a następnie wygeneruje metrycznych długość arkusza, które mogą zostać wydrukowane do wykorzystania przez studentów. Metryka oferowane są również generatory arkusza wagi i pojemności. SoftSchools ma także kilka gier online matematyka, które system metryczny, w tym "Pomiarowe długość w centymetrach."

Gry i kalkulatory

Gry Matthew Metryka Gumball, która wymaga od studentów, aby przekonwertować metrycznych względem gumball zamówienia lub wybrać z siedmiu różnych gier metrycznych w FunBrain. Odkrycie edukacji WebMath Strona ma konwersja miar generatory do obliczania funty, uncje, stopy, mil i litrów do metrycznych względem i wice wersetu. Istnieje również generator konwersji dla mil i kilometrów na godzinę.

Własny skarpy, konfigurowalny quizy

Porównaj i konwersji standardowych jednostek miary USA do jednostki metryczne z IXL w quizy online konwersja miar. Pytania są odpowiedzi podczas odtwarzania, a następnie strzelił przed progresji do kolejnych pytań. Końcowe wyniki są rejestrowane na końcu. Quizlet ma jednostka klasy piątej metryki z wirtualnych i drukowania fiszek i online praktyki pytania z rozwiązań i quizy, które mogą być podjęte online lub drukowane. Quizlet na Parametry quizu pozwala również nauczycieli, aby wybrać format przy użyciu pytania wielokrotnego wyboru, dopasowywania, pisemne lub prawda / fałsz. Pozwala również na szereg pytań na quiz do wyboru, a także czy nie interpunkcja jest klasyfikowane.

Symbole i prefiksy

AAAMath ma 23 system metryczny lekcje interaktywne zestawy po lekcjach. Tematy metrycznych prefiksy, symbole, liczba wartości i masa, konwersje wielkości i długości są badane. Studenci mogą korzystać z natychmiastowego rozwiązania na ich pytania i prawidłowe odpowiedzi są rejestrowane na końcu.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net