Prace dyplomowe o zaangażowanie rodziców

07/15/2010 by admin

Prace dyplomowe o zaangażowanie rodziców


W USA i innych krajach zachodnich zaangażowanie rodziców z dziećmi jest postrzegane jako pozytywne. Kiedy nauczycieli, psychologów i innych specjalistów rozwoju dziecka Dyskutować zaangażowanie rodziców, są one zwykle odnosząc się do poziomu i stylu zaangażowanie rodziców w edukacji ich dzieci. Tam są nieograniczone Tematy na które doktorant psychologii i edukacji może wybrać do pisania rozprawy naukowej.

Podstawowe Parenting style

Prace dyplomowe o zaangażowanie rodziców


Specjalistów rozwoju dziecka często Zobacz style rodzicielskie jako na autorytarnych liberalnych spektrum. "Autorytarnych" rodziców sprawia, że niemal wszystkie decyzje dla dziecka bez konieczności uzasadniania przyczyny. "Liberalne" rodzice chcą zrobić kilka zasad i niech dzieci uczą się przez żyjących na wolności. Kierunku środka widma "demokratyczny" rodzice starają się dać dzieciom wyborów, w razie potrzeby i pomóc im zrozumieć, że zasady nie są arbitralne. Uczony pisania pracy doktorskiej prawdopodobnie weźmie się pod uwagę parenting style i efektów, które mają na edukacji.

Kulturoznawstwa

Prace dyplomowe o zaangażowanie rodziców


W miejscach gdzie pracy nauczycieli i innych pracowników z populacją dzieci z wielu kultur i ras uczeni są bardzo zainteresowani w relacji kultury zaangażowanie rodziców. Rodzice o różnym pochodzeniu etnicznym może wierzyć w różnych poziomach zaangażowania rodziców i dzieci, którzy dorastali w niektórych środowisk może być prawdopodobne lepiej reagują na różne rodzaje zaangażowanie rodziców.

Wzmocnienie strategii

Niektórzy uczeni mogą szukać nie do zrozumienia wpływu zaangażowanie rodziców, ale po prostu studiować jak zwiększyć zaangażowanie rodziców z edukacji ich dzieci. Na przykład pracy doktorskiej porównać skuteczność oficjalne media za zaangażowanie, takich jak stowarzyszenia rodziców i nauczycieli, kontra osobiste i indywidualne relacje między studentów, rodziców i nauczycieli. Uczony może znaleźć oficjalne praktyki szkół i nauczycieli do pracy w celu lepszego zaangażowania rodziców.

Szkolny Dystrykt badania

Uczony może wybrać stałoogniskowych jak w temacie, jak zasady działalności całej okręgów szkolnych i państwowych i samorządu terytorialnego służyć aby zwiększyć zaangażowanie rodziców. Jeśli wysiłki są skoordynowane, szkolnictwie może znaleźć agencji wspólnotowych i programy cennych zasobów w celu zapewnienia, że rodzice są zaangażowane w edukacji. Na przykład rozprawy może dotyczyć skutki polityki wolnego czasu dla pracujących rodziców do udziału w działalności edukacyjnej rodzic dziecko.

Stadium rozwojowe badania

Kształcenia i rozwoju pracowników powszechnie wierzą, że wcześniej i bardziej spójny że rodzice są zaangażowane, tym większe korzyści dla edukacji dziecka. Jednakże, strategie zaangażowania muszą być odpowiednio dostosowane z rozwoju dziecka. Uczony może napisać rozprawę badają sposoby zaangażowania rodziców z edukacją ich młodzieży, lub jak najlepiej, aby pomóc im dostosowanie się do wyższych poziomów nauki.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net