Problemy z oświetleniem niskiego napięcia

03/07/2010 by admin

Problemy z oświetleniem niskiego napięcia

Niskonapięciowe oświetlenie stał się krajobraz i nastroju wewnętrznego oświetlenia du jour o zrób to yourselfer. Systemy te są niedrogie zacząć, nie potrzebujesz elektryka zainstalować je i ich wyniki mogą być bardzo miłe dla oka. Niskonapięciowych stały się wielką dorobkiewicz sklepach sprzętu i krajobrazowych zarówno. Systemy te mają swoje frustracje i problemy.

Spadek napięcia

Niskiego napięcia systemy obejmują zasadniczo główne zasilacza, który konwertuje regularne dom obecny na niskie napięcie, prąd używane w tych systemach. Tam jest błędne przekonanie, że poziom mocy na początku linii będzie taki sam w końcu linii. Tak do 300-watowy system jest łatwo być przekonany, że można mieć jak najwięcej światła jako pożądany i nigdy nie spada poniżej 300 watów. To nie jest prawdą. Napięcie spada są częstym problemem z sieciach niskiego napięcia z powodu oporu. Więcej uchwyty na linii, na większą odporność. Obecnego przemieszcza się wzdłuż linii drutu i musi przejść każda oprawa, uderzanie większy opór, który agreguje. W ten sposób światła na końcu linii może być znacznie ciemniejszy niż te, które są najbliżej źródła zasilania. To lepiej nie max światła, które linii jest w stanie, a zamiast tego użyć mniej światła dobrze przygotowana do zmniejszenia oporu.

Przypadkowych cięć w przewodach

Wspólny problem z instalacją lub wpływ na środowisko, cięcia drutu może być irytujące i trudne do znalezienia. Uszkodzenie linii jest rzeczywiście najczęściej z krajobrazu po zainstalowaniu systemu w. Dużo wysiłku nie bierze za parę długich snippers, Przycinarki do gałęzi lub kosiarki kawałek przez te kable. Wiele właściciele domów, którzy mają oświetlenie pejzaż niskiego napięcia mają problemy z cięcia kabli. To jest łatwo zapomnieć, czasem gdzie leżą płytkie przewodów. Aby tego uniknąć, spróbuj zaplanować kabel działa więc nie spaść, gdzie prawdopodobnie będzie krajobraz w przyszłości.

Skrzyżowania problemy

Skrzyżowania są również podatne na problemy. Są wymagane gdzie, na przykład ustawić system t kształt gdzie linii wysokiego napięcia ma połączyć się z innym przewody biegnące 90 stopni (myśleć po stronie twój ogród biegnącej wzdłuż boku domu). Jeśli skrzyżowania nie jest chronione lub ma zbytniego obciążenia, można stopić. Skrzynka przy³±czowa jest tanie małe 60p plastikowe metalowe most z zębami do prowadzenia bieżącej. Więc to nie będzie obsługiwać gorący ładunek bardzo długo. Z trochę wilgoci lub dużo światła, otrzymasz krachu i krótkie lub ziemi. Następnie całą nogę systemu będzie wychodzić.

Tanie żarówki

Jeżeli żarówki są szybko wypala, spójrz na jakość żarówka sama. Typowe wielu sklepach sprzętu, tańsze żarówki pochodzą z zagranicy. Tak, możesz zaoszczędzić trochę gotówki do przodu, ale straci je stale konieczności zakupu protez.

Instalacji opieki oszczędza pieniądze

Mogą również być twój najgorszy wróg do niskonapięciowych żarówek. Ludzkie palce są pokryte z niewielką ilością oleju. To jest medium, przez które ludzie opuszczają odcisków palców na co one touch. Niestety ten sam olej na żarówkę może powodować Popularne miejsca i osłabienie w szkle bańki. To z kolei powoduje, że żarówka nie powiedzie się. Nosić rękawice ochronne, które pozwalają delikatnie trzymać bańki, a można zaoszczędzić wiele kłopotów.

Gryzonie i elementy

Na zewnątrz okablowania, futrzany stworzeń może być wyzwaniem. Gryzonie wszelkiego rodzaju lubią gryźć na okablowanie. Czy to szczury, świstaki, wiewiórki lub myszy, ich smak do żucia w izolacji gumowej jest wspólnych. Najlepszym sposobem, aby odeprzeć ten problem zewnętrznie jest pochować swoje główne kierunki, więc tylko wyjdą z ziemi, gdzie światła są zainstalowane. Jeśli chodzi o elementy woda będzie problem, ale większość swojej okablowania będzie dobrze zaizolować. Jednak, co może być przyczyną uszkodzenia, jest słońce. Promienie słoneczne wyschnie osłona gumowa, ostatecznie powodując jej złamać. Ponownie jeśli nie pochowany, Twoje okablowania będzie narażona przez pęknięcia i rozpocznie się krótko.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net