Przewodnik do sadzenia ziół idealna warzywa w szklarni

04/10/2011 by admin

Dodać świeże zioła i warzywa do kulinarne kreacje przez ich uprawy w szklarni przez cały rok. Bez względu na swój klimat są rośliny, które będą się rozwijać w szklarni, nawet jeśli jest nieogrzewany. Uczenie się rosną zioła i warzywa w szklarni wymaga podstawowych umiejętności ogrodniczych, jak również zrozumienie jak cieplarnianych kultury różni się od uprawy te same rośliny na zewnątrz.

Idealne warunki uprawy

Przewodnik do sadzenia ziół idealna warzywa w szklarni

Rosną w pełnym słońcu cieplarnianych ziół i warzyw. Uzupełnienie naturalne światło słoneczne z rosną światła zimą. Moczygęba węże na liczniki utrzymać wilgotne gleby na poziomie korzeni roślin. Fani umożliwia cyrkulację powietrza, zapobiegania chorobom i przynieść świeży dwutlenku węgla do liści.

Towarzysz roślin

Przewodnik do sadzenia ziół idealna warzywa w szklarni

Towarzysz rośliny odstraszyć złe błędów, przyciągają dobre robaki i często wzrostu roślin w ich pobliżu. Bazylia i szałwia są efektywne wybory do sadzenia wśród pomidory. Rośnie kapusta koper, tymianek, szałwia lub rozmarynu. Bazylia, oregano i majeranku są korzystne dla papryki.

Zapylanie

Przewodnik do sadzenia ziół idealna warzywa w szklarni

Tworzenie planu zapylanie raz ziół uprawianych w szklarni i warzywa są gotowe do produkcji. Zamawianie i puszczania zapylających owadów, takich jak pszczoły jest jedną z opcji. Inną opcją jest ręcznie zapylanie. Należy wziąć pod uwagę wielkości szklarni i koszt robocizny porównaniu kosztów zapylających owadów.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net